top of page

Bu Muhteşem Baldur's Gate 3 Yapısı, Oyuncuların Aang Olmasını Sağlıyor

Akıllı bir Baldur's Gate 3 çevrimiçi oyuncusu, Avatar: Son Hava Bükücü'nün Aang'ı olmalarına olanak tanıyan benzersiz bir yapı oluşturur.

ÖNE ÇIKANLAR
  • Oyuncular Baldur's Gate 3'te Avatar'daki Aang gibi benzersiz karakter yapıları yaratıyorlar.

  • Aang yapısı, Baldur's Gate 3'te sağlam bir Monk sınıfı oluşturmak için dört elementi kullanıyor.

  • Baldur's Gate 3, oyuncu özelleştirmesi için çok çeşitli yapım seçenekleri sunuyor.

Çevrimiçi bir Baldur's Gate 3 oyuncusu , Larian'ın RPG'sinde Avatar: Son Hava Bükücü'nün Aang'ı olmalarına olanak tanıyan benzersiz bir karakter yapısı oluşturdu . Benzersiz karakterler yaratmak Baldur's Gate 3'ün en iyi kısımlarından biri ve oyuncuların diğer serilerdeki favorilerini yeniden yarattığını görmek de harika.


Baldur's Gate 3'te oyuncuların yaratabileceği yapıların sayısı inanılmaz. Görünüşe göre Larian, oyuncuların bir yapıdan isteyebilecekleri her şeyi düşünmüş ve bunu bir seçenek haline getirmiş. Bazı oyuncular bunu gerçekten ciddiye alıyor ve önlerindeki macera için mükemmel karakterlerini yaratıyorlar. Deadpool'u temel alan alışılmadık bir yapı oluşturan Baldur's Gate 3 oyuncusu gibi diğerleri süreçten biraz daha keyif alıyor . Her ikisi de karakter oluşturma sürecine yaklaşmanın geçerli yollarıdır ve oyuncuların önümüzdeki yıllarda neler yaratabileceğini görmek harika olacaktır.


Bu alışılmadık Baldur's Gate 3 yapısı , Avatar: The Last Airbender'dan Aang'ı oyunda hayata geçiren TikTok kullanıcısı finalparty'den geliyor . Halk Kahramanı geçmişinin yanı sıra Keşiş sınıfını seçerek başlıyorlar. Yetenek Puanları söz konusu olduğunda finalparty, Akrobasi, Gizlilik, Din, Hayvan Kullanma, Algılama ve Hayatta Kalma alanlarında belirlenen Beceri Yeterlilikleri ile El Becerisi, Dayanıklılık ve Bilgeliğe özellikle odaklanmıştır. Ayrıca Dört Elementin Yolu alt sınıfını alırlar ve elementler arasında çeşitli büyüler oluşturmaya çalışırlar. Son derece iyi düşünülmüş bir yapıdır ve oyun içinde de çok güçlü olduğu kanıtlanmalıdır.


Baldur's Gate 3'te Aang Karakter Yapımı

Bu , TikTok kullanıcısı final partisi için Baldur's Gate 3'teki ilk Avatar: Son Hava Bükücü yapısı değil . Yakın zamanda Prenses Azula'yı temel alan harika bir Baldur's Gate 3 yapısı da yarattılar , yani serinin hayranları oldukları açık. Belki gelecekte, Baldur's Gate 3'ün bu tür şeyler için harika bir temel oluşturduğu açık olduğundan, oyunda final partisinden itibaren inşa edilen daha fazla Avatar: The Last Airbender olacak.


Larian , Baldur's Gate 3 için herhangi bir DLC üretmese bile topluluk oyunu henüz tamamlamış gibi görünmüyor. Baldur's Gate 3'ün tekrar oynanabilirliği çok yüksek ve oyuncuların önümüzdeki yıllarda buna benzer inanılmaz karakter yapıları yaratması muhtemel. Larian ise bir sonraki projesi hakkında şu ana kadar sessizliğini koruyor ve oyuncuların uzun süre bir şey duyması pek mümkün görünmüyor. Baldur's Gate 3'ün Larian'ın bir sonraki çabasını nasıl etkileyeceği henüz bilinmiyor , ancak doğru dersleri alırsa son derece özel bir şey olabilir.

0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page