top of page

BioWare, Dragon Age Dreadwolf ve Mass Effect 4'ten Daha Fazlası Üzerinde Çalışıyor Olabilir

En azından yeni yayınlanan bir iş teklifine göre BioWare'in geliştirme aşamasında Mass Effect 4 ve Dragon Age: Dreadwolf'tan daha fazlası olabilir.

BioWare hayranları Mass Effect 4 ve Dragon Age: Dreadwolf'u şimdiden sabırsızlıkla bekliyor ancak ünlü geliştiricinin halihazırda üzerinde çalıştığı daha fazla proje olabilir. BioWare , Neverwinter Nights ve Star Wars: Knights of the Old Republic gibi lisanslı hitlerden Mass Effect ve Dragon Age gibi orijinal IP'lere kadar tüm zamanların en sevilen Batı RPG'lerinden bazılarının sorumluluğunu üstleniyor . Bu son iki franchise, 2000'li yılların sonlarından itibaren BioWare'i tanımlamaya başladı ve şu anda her ikisinin de yeni bölümleri, EA'nın sahibi olduğu stüdyoda geliştirilme aşamasındadır. Dragon Age: Dreadwolf 2018'de duyurulmuştu ve 2014'teki Dragon Age: Inquisition'ın doğrudan devamı niteliğinde olacak . Bu arada Mass Effect 4, 2020 kışında resmi olarak duyurulduğunda oyuncuları şaşırttı ve 2017'deki Mass Effect: Andromeda'nın ayrılıkçı ayrılışının ardından orijinal Mass Effect üçlemesinde başlayan hikayeyi sürdürecek . Görünüşe göre BioWare, en azından stüdyo tarafından geçen ayın sonlarında yayınlanan yeni bir iş teklifine göre, merakla beklenen bu iki devam filminin yanı sıra, onaylanmamış başka bir oyunun da geliştirme aşamasında olabilir. Bu liste, "2-3 farklı proje ekibini" koordine edecek geçici bir geliştirme yöneticisini gerektiriyor. Bu ekiplerin ilk ikisi muhtemelen Mass Effect 4 ve Dragon Age: Dreadwolf üzerinde çalışıyor , bu da BioWare'de en az bir projenin daha üzerinde çalışılabileceği anlamına geliyor.


BioWare'in Gizemli Bir Oyunu Olabilir

Bu yılın başlarında BioWare, ana şirket Electronic Arts'ın küçülmesi kapsamında işten çıkarmalarla karşı karşıya kaldı ancak hayranlar, bir sonraki Mass Effect oyununun etkilenmediği konusunda güvence aldı. Aynı şekilde Dragon Age: Dreadwolf'un gelişimi de hala devam ediyor; BioWare onu odak noktasının ön sıralarına koyuyor ve söylentiler onun bu yılın sonlarında çıkabileceğine işaret ediyor. Hayranlar, uzun süredir geliştirilmekte olan Dragon Age: Dreadwolf'a Haziran ayındaki Yaz Oyun Festivali'nde yeniden göz atabilir .

Yakın zamanda yayınlanan geçici bir geliştirme müdürü için iş teklifi bir gösterge ise, BioWare'in Mass Effect 4 ve Dragon Age: Dreadwolf'un tamamlanmaya yaklaştığı zamana dair bir sürprizi daha olabilir . Bu gizemli BioWare video oyunu , iki önemli özelliğinin başka bir yan ürününden tamamen yeni bir şeye kadar gerçekten her şey olabilir. Şu anda yapılacak tek şey iş ilanında belirsiz bir şekilde belirtilmek ve BioWare'in üretim hattındaki yeni oyunları onaylamaya hazır olması biraz zaman alabilir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments