top of page

Banishers: Ghosts Of New Eden - Derme çatma Kamp Önbellek Hazinesini Nerede Bulabilirim?

Oyuncuların Banishers: Ghosts of New Eden'deki hazineyi bulmak için Derme Önbellek haritasını dikkatlice incelemeleri gerekiyor.Banishers: Ghosts of New Eden'de rastgele yerlerde çok sayıda hazine haritası bulunur . Harita genellikle hazinenin yerini belirtmek için büyük bir X işaretiyle bir alanın belirli bir bölümünü gösterir.

Hazine alanına yaklaşıldığında Antea bunun hakkında yorum yapacak , bu da oyunculara ipucu aldıkları için biraz yardımcı olacaktır. Ödüller genellikle elde edilmesi zor olan nadir öğelerdir ve Kıyafetler, Tüfekler, Felaket Yüzükleri vb. gibi önemli teçhizat öğelerini yükseltmek için kullanılabilir.


Banishers: Ghosts Of New Eden'deki Derme çatma Kamp Önbellek Haritası KonumuDerme çatma Kamp Önbelleği hazine haritası , Dark Woods Bölgesi'ndeki Avcı Kampı'nın kuzeydoğusundaki Yüksek Mağara Barınağında bulunabilir . Thickskin ve Kate'in bulunduğu Avcı Kampından doğuya giden ana yolu takip ederek iki köprüyü geçin. Banishers: Ghosts of New Eden'da düşmanlarla, İlgi Çekici Noktalarla ve kaynaklarla dolu geniş bir alana ulaşmak için ana yolu takip etmeye devam edin .Hiçbir dönüş yapmayın ve ana yolu takip etmeye devam edin . Bir sonraki büyük alana vardığınızda doğuya giden ilk yolu görmezden gelin ve ana yolun ayrıldığı ikinci doğu yoluna girin . Barınak konumunu belirttiği için kırmızı kurdeleli mavi mangalı da arayabilirsiniz. Dar alandan geçin ve Yüksek Mağara Barınağını bulmak için yokuşa tırmanın. Aramaya başlamak için şilteden Derme çatma Kamp Önbelleği hazine haritasını alın .


Banishers'ta Derme çatma Kamp Önbellek Hazine Konumu: Ghosts Of New EdenBanishers: Ghosts of New Eden'deki Derme çatma Kamp Önbelleği hazinesi, Avcı Kampı'nın içinde bulunur . Oyuncular , Banishers: Ghosts of New Eden'de kamp ateşiyle etkileşime girerek uzun mesafeyi yürüyerek veya hızlı seyahat ederek Yüksek Mağara Barınağından Avcı Kampına dönebilirler . Uzun yola gitmek kötü bir fikir olmayabilir çünkü bunu yol boyunca yeni kaynaklar veya temizlenmesi gereken hayalet bir yuva gibi daha fazla sırrı ortaya çıkarma şansı olarak değerlendirebilirsiniz.


Sürgüncüler Avcı Kampına ulaştığında, Kamp Barınağından kuzeybatıya ilerleyin ve uçurumdan aşağı atlayın. Kazılabilecek bir kaya bulmak için hızla akan nehre yaklaşın. Bir Scrouge Accretion olduğu ortaya çıkan hazineyi bulmak için noktayla etkileşime geçin . Karanlık bir aura yayan, siyah ve kırmızı bir mücevher olarak tanımlanan nadir bir eşyadır. Bunu genellikle Scrouge canavarlarını yenerek veya oyunun ilerleyen bölümlerinde bir Cadı'dan satın alarak elde edebilirsiniz .Scrouge Accretion'ın nerede kullanılacağına gelince, Banisher'lar bunu Kıyafet, Sabre & Firebane ve Bane Ring gibi teçhizatları yükseltmek için diğer kaynaklarla birlikte kullanabilir . Ekipmanın seviyesini yükseltmek keşif kadar önemlidir, çünkü oyuncuların haritada daha kolay gezinmesine yardımcı olur. Daha da güçlü olmak için bazı Ritüel Sitelerini tamamlayarak Banishers: Ghosts of New Eden'deki nitelikleri artırmayı da deneyebilirsiniz .22 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page