top of page

Baldur's Gate 3 Kemik Çemberi Nasıl Elde Edilir

Baldur's Gate 3'te ölümsüz müttefiklerinizi koruyacak güçlendirmeye sahip bir zırh eşyası arıyorsanız Circle of Bones'u nasıl alacağınızı öğrenin.Circle of Bones, oyuncuların Baldur's Gate 3'te edinebileceği bir başlık zırhı öğesidir. Bu öğeyi giymek, karaktere 6 metrelik bir alan içindeki ölümsüz müttefiklerinizi korumak için bir güçlendirme verecektir. Bunu yalnızca olay örgüsüne bağlı bir patronu yenerek elde edebilirsiniz, böylece oyun boyunca ilerledikçe eninde sonunda bu noktaya ulaşacaksınız.


2. Perde'nin sonunda Circle of Bones'u düşüren boss ile tanışacaksınız . Aşağıdaki kılavuzda size onu nasıl bulacağınız ve yeneceğiniz hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.


Circle of Bones Nasıl Elde EdilirYukarıda belirtildiği gibi, Kemik Çemberi'ni elde etmek için bir patronu yenmeniz gerekecek. Hedefiniz güçlü bir büyücü ve Ketheric Thorm'un takipçisi olan Balthazar. Kendisi, 2. Perde'nin sonunda Shar Eldiveni'nde bulunabilir. Oyunda nasıl ilerlerseniz ilerleyin, bir noktada onunla kesinlikle tanışacaksınız. Bunu yaptığınızda bu savaşa hazırlıklı olun çünkü Balthazar güçlü bir düşmandır.


Öncelikle birkaç bulmacayı tamamlayarak Gauntlet of Shar'a ulaşmanız gerekecek . Göreviniz bittiğinde, yenmeniz gereken Justiciar Crusader gibi sizi bekleyen birçok tehlikeli düşmanla karşılaşacaksınız. Shar Eldiveni'ne vardığınızda ve hareket edebildiğinizde, konumun batı kısmına gidin ve şu koordinatlara gidin: X: -605, Y: -1430 .Burada Balthazar'ı bulacaksınız. Önce onunla konuşmayı ya da hemen kavga etmeyi seçebilirsiniz. Circle of Bones'u elde etmek için kesinlikle onunla sonuna kadar savaşmanız gerekecek. Partinin, onu uçuruma atacak hatalara başvurmadan onu yenmesi gerekecek, çünkü bunu yaparsanız cesedini daha sonra yağmalayamazsınız. Aşağıda onunla nasıl başa çıkacağınıza dair bazı ipuçları bulacaksınız :


  • Yakın dövüş : Yakın dövüşte Balthazar'a yaklaşıp vurmayı deneyin.

  • Etki alanı saldırıları : Balthazar kendisine yardım etmek için birçok köleyi çağıracak ve patrona ulaşmak için onlarla savaşmanız gerekecek. Kalabalığa karşı savaşmak için güçlü AoE saldırılarına sahip karakterlere ihtiyacınız olacak, bu yüzden buna dikkat ettiğinizden emin olun.

  • Takım konumlandırma : Birliklerinizi, okçular ve büyücüler arkada olacak ve yakın dövüş karakterleri önde patrona gidecek şekilde konumlandırdığınızdan emin olun. Bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde yolu temizleyebilir ve hedefe ulaşabilirsiniz.


Sonunda Balthazar'ı yendiğinizde cesedini yağmalayabilirsiniz. Diğer ödüllerin yanı sıra uzun zamandır beklenen Circle of Bones da sizi bekliyor olacak. Bu başlık zırhı öğesinin avantajı, kullanıcının 6 metre yarıçapındaki tüm müttefik ölümsüz birimlerin Sopalama, Kesme ve Delme hasarına karşı direnç kazanmasıdır.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments