top of page

Bad Boys 4 Helmers, Spider-Man 4'ün Yönetmenlik Söylentilerini Ele Aldı ve Büyük Franchise Star'ın Dönüşünü Anlattı

Adil El Arbi ve Bilall Fallah geçtiğimiz günlerde Spider-Man 4'ü yapacaklarına dair söylentilere değinmişti . Fallah'a Wall-Crawler'ın en yeni sinema gezisini yönetip yönetmeyeceği soruldu ama çekingen kaldı.

Bad Boys: Ride or Die galasında ComicBook.com'a röportaj veren El Arbi, " Birdenbire ortaya çıktı, çünkü Sony patronları burada ve bize hiçbir şey söylemediler! " yorumunu yaptı. ekledi, " Ben Örümcek Adam'ın süper bir hayranıyım , tahmin edersiniz ki bunu okurken 'Vay canına, harika olurdu' dedim. Daha sonra ComicBook.com'un Spider-Man: Homecoming'in yıldızı Michael Keaton'ı geri getirmeleri yönündeki ricasına yanıt olarak El Arbi, "şimdi her şeye Michael Keaton'ı getireceklerini" söyledi.


Bundan önce başrol oyuncusu Tom Holland Nisan ayında şunu açıklamıştı: "Hikâye ne olursa olsun üzerinde çalışan sektördeki en iyilere sahibiz. Ancak onu çözene kadar korumamız gereken bir mirasımız var. Üçüncü film bu açıdan çok özeldi." Doğru şeyi yaptığımızdan emin olmak için birçok yola ihtiyacımız var."

"Bir anda ortaya çıktı çünkü burada Sony patronları var ve bize hiçbir şey söylemediler!"

Holland ayrıca, bu süreçte ilk kez "yaratıcılığın bu kadar erken bir parçası" olduğunu ve bunun sadece "izlediği ve öğrendiği bir süreç" olduğunu belirtti. Sözünü şu şekilde tamamladı: "Bu benim için gerçekten eğlenceli bir sahne. Dediğim gibi herkes Örümcek Adam 4'ün olmasını istiyor. Ama aynı şeyleri abartmadığımızdan da emin olmak istiyoruz."

Buna bağlı olarak Holland, 2023'te Spider-Man 4'teki rolünü yeniden üstlenmesinin tek koşulunun ne olduğunu açıkladı ve "Spider-Man'e karşı çok korumacı" hissettiğini ve mirasını korumak istediğini açıkladı. Aktör, "başka bir tane yapmak uğruna başka bir tane yapmayacağını", karakterin harcadığı zamana değeceğini ekledi ve kendisi ve Marvel Studios, Spider-Man 4'ü çözebilirse , o zaman bu işin çözüleceğini söyledi. "Kıyafeti tekrar giymemek aptallık olur."


Spider-Man 4'ün Yönü Hakkında Söylentiler Var

Ayrıca Mart ayında Spider-Man 4 için çıkan bir söylenti , Peter Parker'ın ikinci kişiliğinin hayatında daha az öne çıkabileceği yönündeydi. İçeriden Alex Perez, "Şimdi ileriye gitme fikri ona bağımsızlık duygusu vermektir" dedi. "Onun zihninde Peter Parker artık yok... ama Örümcek Adam yaşıyor."

Perez, Örümcek Adam başlığının "Peter'ın hayatını yavaş yavaş tüketmeye devam etmesi nedeniyle" Peter Parker'ın "arka koltuğa geçeceğini ve yavaş yavaş varoluştan silinmeye devam edeceğini" sözlerine ekledi ve hikayenin bu noktasının "Robert Pattinson'ın hikayesiyle karşılaştırılabileceği" sonucuna vardı. Batman Batman'de ."

Spider-Man 4'ün şu an için bir çıkış tarihi bulunmuyor.

0 görüntüleme0 yorum

Kommentare


bottom of page