top of page

Büyük Palia Güncellemesi 25 Haziran'da Geliyor

Çevrimiçi yaşam sim Palia, 25 Haziran'da oyuna yeni bir evcil hayvan, inşaat malzemeleri, karaborsa balıkçılığı ve daha fazlasını getirecek eğlenceli bir güncelleme almayı planlıyor. Palia, rahat ve işbirlikçi doğasına dayanarak bir takipçi kitlesi oluşturdu ve yeni güncelleme, onu zaten hayranlara sevdiren özellikleri daha da genişletecek gibi görünüyor.

Palia, yaklaşık üç ay önce PC için açık betaya girdikten sonra Aralık 2023'te Nintendo Switch için piyasaya sürüldü ve her iki platformda da oynaması ücretsiz bir oyun olarak kaldı. Çok oyunculu bir çevrimiçi yaşam simülasyonu olan oyun, hayal edilebilecek en iyi fantastik köyü kolektif olarak inşa etme hedefiyle oyuncuların rekabet yerine işbirliğine odaklanmasını sağlar.


Bloomin' Bounties başlıklı 25 Haziran'da gelecek yeni güncelleme kısa bir videoyla birçok sosyal medya platformunda duyuruldu. Her ne kadar gönderilerde birçok özellik öne sürülse de, eşlik eden video , ağzından küçük ateş püskürmeleri çıkaran, sevimli görünümlü, küçük mavi kertenkele benzeri bir yaratık olan yeni Palia evcil hayvanına odaklanıyor . Yalnızca oyunun premium mağazasında satışa sunulacak olan bu yaratık, oyundaki üçüncü büyük evcil hayvan sınıflandırmasını oluşturacak ve kedigil Palcat'lar ve köpek benzeri Flutterfox'ların arasına katılacak; her ikisinde de oyuncuların toplayabileceği ve arkadaş olabileceği birden fazla tür var. onları maceralara atıyorlar. Videoda kertenkelenin iki farklı türü gösteriliyor; ikincisinin boynuzlarında pembe fiyonklar taktığı ve minik kanatlarıyla yerden yüksekte uçtuğu görülüyor. Yani bu yeni evcil hayvan türünün en az iki çeşidi olacak gibi görünüyor.


Palia'nın Bloomin' Bounties Güncellemesi İçin Duyurulan Her Şey  • Premium Dükkânda Yeni Pet Türü

  • Metal Yapı Taşları

  • Parti Tutkunları

  • Karaborsa Ödül Çarkı

  • Karaborsa Balıkçılığı

  • Korsan Mobilya

  • Tish'in Rüya Evini Turlayın

Evcil hayvanların yanı sıra oyun, metal yapı taşları ve bazı korsan temalı mobilyaların eklenmesi de dahil olmak üzere oyuncuların dünyalarını özelleştirmeleri için daha fazla yol ekleyecek. Oyun ayrıca, sunduğu etkinlikler listesine bir ödül çarkı ve karaborsaya özel balıkçılık ekleyerek en az rahat olan özelliği olan Zeki'nin Yeraltı Karaborsasını da genişletmeyi planlıyor. Balıkçılık Palia'nın hayran kitlesi arasında zaten popüler bir aktivite olsa da , karaborsa versiyonu mevcut mekanik için bazı yeni olasılıkların önünü açacak.

Bu değişikliklerin yanı sıra maceralı partilere meraklılar ve Palia'nın romantik mobilya üreticisi Tish'in rüya evini gezme yeteneği de var. Tish, Palia'daki en iyi romantik seçeneklerden biri , nazik ve cömert doğası marangozluk becerilerini tamamlıyor ve bu da onu zaten oyun içi dünyalarını özelleştirmek isteyen herkes için vazgeçilmez bir NPC haline getiriyor.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page