top of page

Bülbül: Bölge Zorluk Nasıl Değiştirilir

Nightingale'de Realmwalking deneyimini çok kolay ya da çok zorlu bulan oyuncular, oyun içinde bunu nasıl ayarlayacaklarını öğrenmekten fayda görecekler.Bağımsız zanaatkarlık ve hayatta kalma oyunu Nightingale, piyasaya sürülmesinden bu yana sıcak bir karşılama ile karşılandı; bunların çoğu, çarpıcı Viktorya dönemi etkisine ve keşfedilecek geniş, açık dünyalara atfedilecek. Oyun, oyunculara kaynakları toplama, öğeler inşa etme ve üretme ve Faewild'lerde karşılaşacakları birçok tehditle savaşma gücü veriyor.


Nightingale'in kullanıcı dostu olma özelliğini artıran özel bir özellik, oyuncuların Realmwalking deneyimlerinin ne kadar zorlayıcı olacağını belirleme yeteneğinden kaynaklanmaktadır. Yani, ister daha samimi oyunlardan hoşlanan biri olun, ister zorlu bir hayatta kalma mücadelesinde becerilerinizi test etmeyi tercih edin, oyunun nasıl oynanacağını belirlemek size kalmış. Bunu yapabilmek için oyuncuların Nightingale'deki Realm zorluğunu nasıl değiştireceklerinin farkında olmaları gerekecek .


Nightingalede Zorluk Nasıl DeğiştirilirOyuncular bulundukları Diyarın zorluk derecesini bölgedeki herhangi bir Portalı ziyaret ederek değiştirebilecekler . Bu Portalların yakınında, yalnızca Realm Kart Makinesi ile etkileşimde bulunmanızı gerektiren bu ayarı ayarlayabilirsiniz; burada genellikle Realm kartlarınızı başka bir biyoma nakledilmek üzere girersiniz. Bu, haritanızda işaretlenmiş mevcut bir Portal ile yapılabilir veya bir Ham Bölge Portalı ile başlayarak kendinizinkini oluşturabilirsiniz . Realm Card Machine menüsünün sol alt köşesinde zorluk için bir seçenek göreceksiniz.


Buradan sonra Nightingale deneyiminizi daha kolay mı yoksa daha zorlayıcı mı hale getirmek istediğinizi belirlemek basit bir meseledir . Sol alt köşede, varsayılan olarak Orta olan mevcut zorluk seviyenizi, alternatif seçenekler içeren bir açılır menüyle birlikte göreceksiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz dört zorluk seviyesi vardır;


  • Kolay

  • Orta

  • Zor

  • Aşırı


Bunlar istediğiniz zaman Realm Kart Makinesinden ayarlanabilir, böylece yaptığınız değişikliklerin bir yönde veya başka bir yönde çok ileri gittiğini fark ederseniz, geri gelip tekrar deneyebilirsiniz. Alternatif olarak, bir zorluk seviyesi ile diğeri arasında bir denge kuramadığınızı fark ederseniz, bir sonraki zorluk seviyesine geçmeden önce silahlarınızı yükselterek ve Gear puanınızı artırmaya devam ederek rakiplerinize karşı oyun alanını eşitleyebilirsiniz. . Sonuçta, daha güçlü bir zırha ve daha etkili silahlara sahip olmak, Realmwalker'ınızı savaşta çok daha zorlu bir rakip haline getirecek ve Nightingale'deki zorlu hayatta kalma zorluklarıyla başa çıkmak için daha donanımlı hale getirecek .

3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare