top of page

Attack on Titan Hayranları ???'ın Beklenmedik Ölümü Üzerine Yıkıldı

Attack on Titan: The Final Season Part 3'ün uzun zamandır beklenen prömiyeri, sosyal medyada belirli bir popüler karakterin ölümünün yasını tutan AoT hayranlarına sahip.


Attack on Titan: The Final Season'da belirli bir karakterin ölümü, serinin hayran kitlesini duygusal olarak kasıp kavurdu.

Bahsi geçen karakterin ölümü, 3 Mart'ta prömiyeri yapılan The Final Season - Part 3'ün ilk bölümünde meydana geldi. Bundan kısa bir süre sonra, AoT hayranları, anketin süper zeki 14. Komutanı Hange Zoë'nin trajik ölümüyle ilgili üzüntülerini Twitter'da ifade ettiler. Kolordu.


Serinin başlarında tanıtılan, hayranların en sevdiği karakter Hange Zoë , dahi zekaları ve Titanlara karşı tutkulu saygılarıyla tanınır. Bölüm 3'ün prömiyer bölümünde Hange, bir Titan sürüsüne karşı kendi başlarına yüzleşerek diğer Kolordu üyelerine kaçmaları için zaman kazandırır, bu karar nihayetinde onların ölümüne neden olur. Karakterin asil fedakarlığı, bunu mangadan zaten bilenler de dahil olmak üzere izleyicileri büyük ölçüde etkiledi. Jay (veya @uialje) adlı bir Twitter kullanıcısı, "Geleceğini biliyordum ama yine de bir bebek gibi ağladım" dedi.


Attack on Titan Hayranları Acılarında Birleşti

Düzinelerce benzer düşünen Twitter kullanıcısı, Hange'in ölümünün yasını tutmak için Jay'e katıldı. Misa (veya eremvka), kafasına silah dayamış bir adamın resmiyle birlikte "GERÇEKTEN BENİ HANGE SAHNESİNİ İZLİYORUM" yazarak biraz hastalıklı bir gönderi yaptı. Diğer izleyiciler için onları etkileyen sadece ölüm değil, ardından gelen anlardı. Alina veya (@reysforcee), Levi'nin onların ölümünden sonra kendi kendine söylediği Hange'ye sessizce veda etmesine dikkat çekti. Alina'ya göre "Görüşürüz Hange" aslında Levi'nin öbür dünyada onunla tekrar buluşma sözüdür. Daily Armin (veya @dailyforarmin) adlı başka bir Twitter kullanıcısı, Armin ile Hange arasındaki yakın bağa odaklanarak, "Armin'in o anda Hange'nin ne hissettiğini bilmesi kalbimi kırıyor."


Çok popüler olan Attack on Titan animesi hızla sona yaklaşıyor. The Final Season - Part 3'ün ilk yarısı, 3 Mart'ta bir saatlik özel bir bölüm olarak çıkış yaptı. Prömiyer için beklenti o kadar yüksekti ki Crunchyroll , bölümü Japonya'da tam olarak yayınlandığı zamanda eş zamanlı olarak yayınlamadığı için hayranlarından ağır eleştirilerle karşılaştı . Olayla ilgili sosyal medyadaki gönderiler, Crunchyroll Genel Merkezi'ni ziyaret etmeyle ilgili kaygısız şakalardan, yayın hizmetinin bölümü yayınlaması yönündeki öfkeli taleplere kadar uzanıyordu ve sonunda ılımlı bir gecikmeden sonra bunu yaptı. 3. Kısım'ın ikinci yarısı bu yılın sonlarında başlayacak.

Attack on Titan, Crunchyroll'da tamamen yayınlanmaya hazır.

5 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page