top of page

Atomic Heart: En İyi Silahlar ve Polimer Eldiven Yükseltmeleri

Mundfish'in FPS aksiyon RPG'si Atomic Heart, 12 silah ve 70'in üzerinde Polymer Glove yükseltmesi içeriyor. İşte oyuncuların kullanması gereken en iyi seçenekler.

Mundfish'inyeni bir BioShock benzeri FPS aksiyon RPG'si olan Atomic Heart , zorlu dövüş, cömert keşif ve 1950'lerin Sovyet Rusya'sına benzersiz bir bakış sunuyor . Oyuncular, "Düşünce" adlı bir cihazın lansmanı sırasında yardım sağlamak üzere bilimsel bir araştırma merkezine gönderilen 2. Dünya Savaşı gazisi Binbaşı Yoldaş Sergei Nechaev'i (kod adı P-3) kontrol ediyor. Maalesef cihaz arızalanır ve araştırma tesisi kaosa sürüklenir.

BioShock'un Atomic Heart'ın becerilerine ilham vermede önemli bir rol oynadığına şüphe yok , ancak yeteneklerini daha da geliştirmek için her beceriye kendi derinlemesine yükseltme ağacını vererek bu benzerliği geliştiriyor. BioShock'un formülünden bir başka büyük sapma da , Atomic Heart'ın tamamen özelleştirilebilir silahlarıdır ve bu silahlar, oyun dünyasına dağılmış planlar kullanılarak yükseltilebilir. Atomic Heart'ın oynanışının özünün silahları ve yükseltmeleri olduğu düşünülürse , işte kullanılacak en iyi silahlar ve oyuncuların satın almaya öncelik vermesi gereken yükseltmeler.


Atomic Heart'taki En İyi Silahlar


Atomic Heart'ta 12 silah var , ancak birkaçı diğerlerinin üzerinde duruyor. Oyuncuları her zaman tetikte tutmayı amaçlayan bir oyunda, mevcut en iyi silahlardan oluşan çeşitli bir cephaneliğe ihtiyaçları olacak. Bunun ışığında, işte Atomic Heart'taki en iyi yakın dövüş, enerji ve cephane tabanlı silahlar .


En İyi Ağır Yakın Dövüş Silahı: Zvezdochka


Atomic Heart'taki en iyi ağır yakın dövüş silahı (ve muhtemelen en iyi genel silah) Zvezdochka'dır. Bu geniş kapsamlı silah, bir tahrik milinden ve sallanırken dönen bazı dairesel testerelerden yapılmıştır. Zvezdochka tamamen yükseltildiğinde, menzilli bir silah olarak işlev görebilir ve kolaylıkla düşman dalgalarını temizleyebilir. Oyuncuların, planı elde eder etmez bu başyapıt silaha yoğun bir şekilde yatırım yapmaları önerilir.


En İyi Hafif Yakın Dövüş Silahı: Fox


Tilki, oyundaki tüm silahlar arasında en düşük temel hasara sahip olanlardan biridir, ancak hızıyla bunu telafi eder. Fox, düşük hasar çıkışıyla başlasa da, ona tamamen yükseltilmiş bir Hafif Titanyum Bıçak eklentisi eklemek, hasarını ve saldırı hızını önemli ölçüde artırabilir ve böylece savaş verimliliğini artırabilir.


En İyi Enerji Silahı: Elektro


Electro, Atomic Heart'ta kıt bir meta olan cephane yerine enerji kullandığı için oyundaki en iyi menzilli silahlardan biridir . Sadece yeterli hasar vermekle kalmaz, aynı zamanda EMP patlaması bir grup robotu tek vuruşta ortadan kaldırabilir, bu da onu oyuncuların etrafının sarıldığı anlarda kullanışlı hale getirir.


En İyi Cephane Tabanlı Silah: Kalash


Atomic Heart'ta savaşmak için daha geleneksel bir yaklaşım isteyen oyuncular için Kalash gitmenin yolu. Bu sert vuruşlu AK-47, ağır ağırlığına ve düşük isabet oranına rağmen hem androidlere hem de robotlara karşı etkili bir yumruk atıyor. Kalash tamamen yükseltildiğinde, oyundaki en iyi ve en güvenilir cephane tabanlı silah olur.


Atomic Heart'taki En İyi Polimer Eldiven Yükseltmeleri


Atomic Heart'taki beceriler ve karakter nitelikleri, P-3 tarafından giyilen ve ona benzersiz yetenekler kazandıran duyarlı bir eldiven olan Polymer Glove aracılığıyla Nora istasyonlarında yükseltilir. Bu yetenekler, düşmanları şok etmekten oyuncuyu koruyan bir savunma kalkanı oluşturmaya kadar uzanır. Satın alınacak 70'in üzerinde yükseltmeyle, önce hangi yolu seçeceğinizi bilmek göz korkutucu bir görev gibi görünebilir, bu yüzden işte oyundaki en iyi beceri ve öncelik verilecek en iyi yükseltmeler.


En İyi Beceri: Frostbite


Frostbite, hiç şüphesiz Atomic Heart'taki en iyi beceridir . Etkinleştirildiğinde, bu buza dayalı yetenek Polimer Eldiven aracılığıyla bir buz dalgası yayarak, patlamasına yakalanan düşmanları dondurur. Atomic Heart'ın çatışmalarının çoğu yakın mesafelerde gerçekleştiğinden, Frostbite oyunculara ölüme yakın durumlardan kaçma fırsatı vermek için son derece faydalıdır.

Yükseltmelerinden biri olan "Dikkatli Sökme", donmuş düşmanların yenildiklerinde daha fazla ganimet bırakmasına neden olduğu için özellikle yararlıdır. Bu, donmuş robotları yenerken işe yarasa da, donmuş androidler yenildiklerinde basitçe paramparça olur ve süreçteki olası tüm ganimetleri yok eder. Frostbite'ı robotlara karşı dondurup ekstra ganimet için onları yenmek için ve androidlere karşı iyileşmek veya kaçmak için yeterli zaman sağlamak için kullanmak daha iyidir.


En İyi Karakter Yükseltmeleri


Atomic Heart'ta toplam sağlık, sağlık yenilenmesi ve fiziksel ve temel savunma gibi niteliklere çeşitli güçlendirmeler sağlayan 19 karakter yükseltmesi vardır . Özellikle beşi, oyuncuların savaşta beka kabiliyetini ve becerilerini artırmak için en uygunudur: Avatar , Bulwark , Morning Exercise , Second Wind ve Cell Division .

Avatar , ateş ve elektrik gibi unsurlara karşı oldukça etkili olduğu kanıtlanan element hasarına karşı direnci artırır. Öncelikle Photon Sink'in satın alınması gerektiğini unutmayın. Bulwark aynı yoldadır ve fiziksel hasara karşı direnci arttırır. Atomic Heart'ın savaşının çoğunun yakın dövüş menzili içinde olduğu düşünülürse, bu çok faydalıdır. Sabah Egzersizi ve İkinci Rüzgar, sırasıyla koşu hızını artıran ve ekstra bir kaçış ücreti ekleyen hareket yükseltmeleridir. Son olarak, Cell Division, Neuromed kullandıktan sonra oyuncuların sağlık yenileme oranını artırır.


En İyi Enerji Yönetimi Yükseltmeleri


Electro bir enerji silahı ve aynı zamanda oyundaki en iyi silahlardan biri olduğundan, oyuncuların verimliliğini artırmak için mevcut her enerji yükseltmesini satın almaları gerekecek. Enerji Yönetimi ağacındaki yedi yükseltmeden oyuncular, enerji seviyelerine iki çubuk eklemek için hem Enerji Yoğunluğu yükseltmelerini hem de enerjilerinin yenilenme oranını artırmak için Enerji Muhafaza yükseltmesini satın almaya öncelik vermelidir.
4 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page