top of page

Assassination Classroom Studio, Yeni Serisi ile Rumble Garanndoll'da Paralel Dünyaları Keşfediyor

Studio Lerche, Funimation'ın yaklaşan sonbahar anime serisinin bir parçası olarak Rumble Garanndoll adlı yeni bir alternatif dünya anime serisi üretmeye hazırlanıyor.


Stüdyo Lerche gibi animasyon ikonik serisi olan anime sektörünün bir dayanak noktası olduğunu Suikast Sınıf ve Animasyon: Danganronpa ve en yeni projesi Rumble Garanndoll , bu sonbaharda prömiyeri ile bizlere sunulacak.


Funimation'a göre , orijinal anime serisi, Banished From The Hero's Party , Yashahime: Princess Half-Demon: The Second Act ve Restaurant from Another World'ün 2. Sezonunu da içeren yayın hizmetinin yaklaşan sonbahar dizisinin bir parçası olacak.Rumble Garanndol'un yönetmenliğini Masaomi Andou ( Astra Lost in Space , Scum's Wish ) ve orijinal karakter tasarımlarını sağlayan Akio Watanabe ( Prety Rhythm: Aurora Dream , Higurashi When They Cry - Gou ) üstleniyor. Makoto Uezu ( Fate/Grand Carnival , Boruto: Naruto Next Generations ) paralel dünya ordusunun gerçek dünyadaki Japonya'ya karşı savaştığını görecek olan hikayeyi içeriyor.


Gösteri Seiichiro Yamashita (dahil emektar ses aktörleri, bir döküm özellikleri ! Appare-Ranman , Mob Psycho 100 ), Fairouz Ai ( Canavar Kız Doktor ), Rina Hidaka ( Tiger & Bunny , Sword Art Online ), Shiori Izawa ( Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba , Samurai Flamenco ) ve Takuma Terashima ( Edens Zero , Bir Zindandan Kızları Almaya Çalışmak Yanlış mı? ). Ayrıca, şarkıcı Aina Suzuki hem seslendirme kadrosunun bir parçası hem de gösterinin kapanış tema şarkısı "Reverse-Rebirth"i seslendiriyor.


Rumble Garanndol'un Ekim ayında gösterime girmesi bekleniyor ve Funimation'da yayınlanmaya hazır olacak.

6 görüntüleme0 yorum

Comentários


bottom of page