top of page

Assassin's Creed Shadows'un 280 Dolarlık Sürümü Zaten Bazı Yerlerde Tükendi

Assassin's Creed Shadows'un Collectors Edition'ı bazı yerlerde şimdiden tükendi. Bu gelişme , oyunun altı ay daha mağaza raflarına çıkması planlanmasa da, Assassin's Creed Shadows'u çevreleyen heyecanı kanıtlıyor .

Ubisoft, hit serisinin bir sonraki oyununun resmi ismini 13 Mayıs'ta açıkladı. Assassin's Creed Shadows'un ilk sinema fragmanı iki gün sonra geldi. Oyunun ön siparişleri aynı gün açıldı.


Assassin's Creed Shadows Collector's Edition Avrupa'da Tükendi

Her ne kadar bazı vokal hayranları Assassin's Creed Shadows'un fiyatlandırmasını eleştirmekte hiç vakit kaybetmese de , görünen o ki tepki, açık dünya RPG'sinin satın alma öncesi performansını pek etkilemedi. Avrupa çapında çok sayıda perakendeci bu nedenle Collector's Edition'ı stokta yok olarak listeliyor. Bu listede Assassin's Creed Shadows'un Birleşik Krallık'taki en pahalı sürümünün tek distribütörü olan Game de yer alıyor . Çok uluslu perakendeci Smyths Toys Superstores da oyunun 280 dolarlık bu sürümü için artık ön sipariş kabul etmiyor; Meccha-Japan ise yalnızca "birkaç birim" kaldığını ve bunun yalnızca PS5 sürümü için geçerli olduğunu belirtiyor.

Mayıs 2024 sonu itibarıyla Assassin's Creed Shadows Collector's Edition'ın PC versiyonunu sipariş etmenin artık bir yolu yok gibi görünüyor . Konsol muadilleri, yalnızca GameStop tarafından dağıtıldığı Amerika Birleşik Devletleri'nde hâlâ satışa hazır. Genel olarak konuşursak, herhangi bir oyunun sınırlı sürümünün hızlı bir şekilde tükenmesi, genel ön siparişlerin iyi performans gösterdiğini garanti etmez; özellikle de yayıncılar bu tür sürümlerle her zaman yapay kıtlık yaratmayı tercih edebilir. Ancak, Sengoku dönemi Japonya oyununun 280 dolarlık kaç basımının dağıtımcılara vaat edildiği şu anda belirsiz olsa da, burada durum böyle olmayabilir. Yani yakın zamanda yayınlanan bir rapor, Ubisoft'un Assassin's Creed Shadows'un genel ön sipariş performansından memnun olduğunu belirtti .


Assassin's Creed Shadows Collector's Edition İçin Hemen Şimdi Nereden Ön Sipariş Verebilirim?

  • GameStop (PS5) - 279,99 ABD doları

  • GameStop (Xbox Series X/S) - 279,99 ABD doları

Hayranların feodal Japonya'da geçen bir ana hat taksitini ne kadar zamandır istedikleri göz önüne alındığında, gelecek oyunun satış açısından iyi bir performans sergilemesi makul. Hayranların yaklaşmakta olan oyun hakkında heyecan duymasının bir başka nedeni de Assassin's Creed Shadows'un, diğer yeniliklerin yanı sıra oyuncuların Thief oyunlarındaki ışık kaynaklarını söndürmelerine ve hatta yüzükoyun yatmalarına olanak tanıyarak serinin gizlilik sistemini elden geçireceği vaadidir .

Önceki raporlar , Assassin's Creed Shadows tarafından kullanılan Anvil motorunun yeni versiyonunun, tam teşekküllü ışın izlemeyi destekleyen ilk versiyon olacağını bile belirtmişti, ancak bu iddia henüz Ubisoft tarafından resmi olarak onaylanmadı. Açık dünya RPG'sinin 12 Kasım'da erken erişime çıkması ve ardından üç gün sonra küresel olarak yayınlanması planlanıyor.

5 görüntüleme0 yorum

Yorumlar


bottom of page