top of page

Assassin's Creed Shadows Oynanışına İlk Bakışı Ortaya Çıkarıyor

Ubisoft, Xbox Games Showcase'de Assassin's Creed Shadows'un oynanışına ilk bakışı açıkladı ve oyunculara serinin feodal Japonya'ya yapacağı gezinin ön izlemesini yapma şansı verdi. Assassin's Creed Shadows , şu ana kadar gerçek oynanış eksik olmasına rağmen Mayıs ayında ortaya çıktı.

Assassin's Creed Shadows, Origins , Odyssey ve Valhalla gibi girişlerde hayranların seriden alıştığı RPG formülüne bir geri dönüş olacağa benziyor . 2023'teki Assassin's Creed Mirage, serinin köklerine bir dönüş olsa da, serideki Assassin's Creed Valhalla biçimindeki son RPG'nin üzerinden neredeyse dört yıl geçti . Görünüşe göre Ubisoft'un planı, her oyuncunun Assassin's Creed serisinden istediklerini almasını sağlamak için iki oyun türü arasında geçiş yapmak . Bu kesinlikle hassas bir denge, dolayısıyla gelecekte bunun nasıl ele alınacağını görmek ilginç olacak.

Ubisoft, Xbox Games Showcase'in bir parçası olarak Assassin's Creed Shadows'un oynanışına ilk bakışını açıkladı . Japon ortamı çok güzel bir şekilde oluşturulmuş ve oyuncular Assassin's Creed Shadows'un ikili kahramanları Naoe ve Yasuke'ye bir kez daha bakabildiler . Fragman, ikisi arasındaki farkları vurgulama konusunda harika bir iş çıkarıyor; Noae dünyanın dört bir yanına gizlice girerken Yasuke, oyunun yıkılabilir ortamlarından bazılarını aşmak için gücünü kullanıyor. Bu durum, Noae'nin son derece çevik olduğu, Yasuke'nin dövüş stilinin ise ağır göründüğü dövüş görüntülerine de yansıyor. Hatta 10 Haziran'da Ubisoft Forward'a yeni bir oynanış açıklamasının geleceğini de doğruladı.


Ubisoft, Assassin's Creed Shadows'un Yeni Oynanışını AçıkladıAssassin's Creed Shadows ilk kez Mayıs ayında ortaya çıktığında RPG unsurlarının oyuna nasıl entegre edileceği belli değildi. RPG Assassin's Creed oyunlarının buna nasıl yaklaştıkları konusunda benzersiz farklılıklar var, ancak bu oynanış açıklaması bunun nasıl yapılacağını açıklamak için çok az şey yaptı. Umarım Ubisoft'un oyunun RPG tarafı hakkında biraz daha konuşmaya başlaması çok uzun sürmez.

Assassin's Creed Shadows, Ubisoft için bir başka smaç başarısı olacak gibi görünüyor. Oyunseverler yıllardır serinin Japonya'ya gitmesini istiyor ve bu istek sonunda stüdyo tarafından yerine getirilecek. Assassin's Creed Shadows'un 280 dolarlık baskısının şimdiden bazı yerlerde satılmasıyla ön sipariş sayılarının oyundan bu yana güçlü olduğu söyleniyor . En son oynanış görüntülerinin ne kadar harika göründüğü göz önüne alındığında, oyuncular 15 Kasım 2024'te yayınlandığında kesinlikle büyük bir hit olmasını beklemelidir.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page