top of page

Assassin's Creed Shadows Hayranları Oyunda Bir NPC'yi Seslendirme Şansını Kazanabilir

Ubisoft, birkaç şanslı hayrana yaklaşan Assassin's Creed Shadows'da bir NPC'yi seslendirme şansı verecek özel bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor . En yeni Assassin's Creed oyunu, sonunda iki benzersiz oynanabilir karakterin yer aldığı açık dünya samuray macerası için seriyi antik Japonya'ya getirecek. Bunlardan ilki , ailesinin öldürülmesinin intikamını almak için geleneksel Assassin's Creed gizlilik oyununu kullanan kadın şinobi Naoe'dir . Bu arada gerçek hayattaki tarihi figür Yasuke, Assassin's Creed Shadows'ta oynanabilir ikinci karakter olacak ve oyuncuları savaşı daha doğrudan başlatarak daha basit bir yaklaşım benimsemeye teşvik edecek.

Heyecanlı oyuncular , son birkaç ayda çok sayıda Assassin's Creed Shadows görme şansına sahip oldu ; Haziran ayındaki Ubisoft Forward 2024 canlı yayını, yaklaşan oyunun oynanışına kapsamlı bir bakış sunuyor. Assassin's Creed Shadows, uzun süreli bir kılıç dövüşü sırasında rakibin zayıf noktalarını ortaya çıkaracak kırılabilir düşman zırhı, daha stratejik bir savuşturma sistemi ve hem Naoe hem de Yasuke'nin düşmanlarını geçmesine izin verecek gölge tabanlı gizlilik gibi yeni ve yükseltilmiş mekanikler getiriyor ve öldürmek için daha kolay hareket edin.


Assassin's Creed Shadows'ta sabırsızlıkla beklenecek çok şey var ve bir avuç oyuncu oyunda bizzat rol alma şansını kazanacak. Ubisoft kısa süre önce, TikTok'ta 18 Haziran ile 2 Temmuz arasında düzenlenecek olan ve kullanıcıların kendi bölgelerinde belirlenmiş Assassin's Creed TikTok hesabına komut dosyasıyla yazılmış ses hatlarını kaydettikleri videoları gönderebilecekleri bir yarışma olan Assassin's Creed Shadows Dubbing Challenge'ı duyurdu . Toplamda yedi kazanan olacak ve her biri karaktere İngilizce, Japonca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Kastilya İspanyolcası veya Brezilya Portekizcesi seslendirmesi yapacak.

Assassin's Creed Shadows Dublaj Yarışması Başlangıç ​​ve Bitiş Tarihleri  • Başlangıç ​​Tarihi: 18 Haziran

  • Bitiş Tarihi: 2 Temmuz

Bu yeni yarışmanın şanslı kazananları , Assassin's Creed Shadows repliklerini kaydetmek için bir ses kayıt oturumuna katılabilecek ve burada kayıt süreci boyunca Assassin's Creed'in ana dayanak noktası Shaun Hastings'in seslendirme sanatçısı Danny Wallace gibi profesyoneller tarafından eğitilecekler . Yarışmanın resmi kurallarına göre, kazananlar yalnızca performanslarına göre belirlenecek ve Ubisoft, belirli bir gönderideki beğeni ve yorum sayısının kimin seçileceğini belirlemede hiçbir rol oynamayacağını açıkça belirtiyor.


Ubisoft , Assassin's Creed Shadows Dublaj Yarışması'nın kazananları için kayıt oturumunun ne zaman gerçekleşeceğini belirtmedi ancak oyunun 12 Kasım'da çıkacağı düşünülürse, bunun çok uzun sürmeyeceği varsayılabilir. yarışma bitti. Assassin 's Creed serisi, oyuncuları her zaman gerçek hayattan ilham alan dünyalara sürüklemiştir ve birkaç şanslı hayran, efsanevi serinin bir parçası olacak ve oyundaki karakterlerin nasıl hayata geçirildiğine özel bir kamera arkası görüntüsü sunacak.

2 görüntüleme0 yorum

Comentários


bottom of page