top of page

Assassin's Creed Red'in Gerçek Başlığı İnternete Sızdı

Bir sızıntı, Assassin's Creed Red'in gerçek adını ortaya çıkardığını iddia ediyor ve eğer yasalsa, oyunun kendisi için heyecan verici sonuçlar doğuracak.

Pek çok hayranın bildiği gibi Assassin's Creed Red, serinin Feodal Japonya'da geçen açık dünya RPG oyununun kod adıydı. Bazen bu kod adları, Assassin's Creed Valhalla'nın kod adının Kingdoms olması ve oyunun yapısını temsil etmesi gibi bir başlık hakkında imalar taşır . Ne yazık ki Assassin's Creed Red'den gerçekten elde edilebilecek tek şey onun Japonya'daki ortamıdır . Ancak şimdi bir sızıntı , Assassin's Creed Red'in gerçek başlığının Assassin's Creed Shadows olduğunu ve bunun da başlık için bazı ilginç çıkarımlar taşıdığını iddia etti .


Ubisoft, Assassin's Creed Red'in gerçek unvanını onaylayana kadar hayranlar bu bilgiye biraz ihtiyatlı yaklaşmalı. Söylenti, Assassin's Creed Shadows adının verildiğini ve 2 DLC sürümünün planlandığını iddia eden UBI_FraxV2 adlı Twitter hesabına kadar uzanıyor . Kısa bir süre sonra hesap Twitter'da yasaklandı ve henüz eski durumuna getirilmedi. Bu isim daha sonra diğer sosyal medyaya da sıçrayacak ve internette idareli bir şekilde kullanılacaktır. Çok fazla ilgi görmedi ancak yasaklama, bu sızıntının öyle ya da böyle yasal olduğunu göstermek için yeterli değil.

Sızıntının yasal olması ihtimaline karşı, alt başlık olarak büyük bir ağırlık taşıma potansiyeli var. Assassin's Creed Origins bu ismi almıştır çünkü Gizli Olanlar'ın ve Tapınakçı Tarikatı'nın öncülleri olan Kadimlerin Tarikatı'nın yaratılışını araştırmaktadır. Assassin's Creed Odyssey, destansı bir Yunan yolculuğu olduğu için bu isimle anılırken, Assassin's Creed Valhalla, Eivor'un daha az Suikastçı ve daha çok Savaşçı müttefiki ve onun savaş yöntemlerine odaklanıyor. AC Mirage , son olarak sadece çöl ortamıyla değil, Basim'in gerçek kimliği ve gelişimiyle de bağlantılı . Assassin's Creed Shadows'un en bariz anlamı gizliliğin önemidir.


Assassin's Creed Shadows Yoğun Gizli Odaklanma Anlamına Geliyor

Assassin's Creed Red/Shadows hakkındaki diğer söylentilere ve sızıntılara göre gizlilik, serideki geçmiş açık dünya RPG'lerine göre daha fazla vurgulanıyor ve elden geçiriliyor. Bu, düşman komutanlarını casuslara dönüştürme yeteneğini, eğilimli olma yeteneğini ve meşaleleri söndürme ve gölgeleri saklanma noktası olarak kullanma yeteneğini içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

Bundan da öte, hikayeye yönelik bir tür ima da taşıyabilir. Bu, oyunun Japonya'nın Savaşan Sengoku döneminde hem Tapınakçıların hem de Suikastçıların gölgelerin dışında faaliyet gösterdiğini göreceği anlamına gelebilir; bunların hepsi de yerleşik Assassin's Creed Japonya bilgisi ile çalışır .

Muhtemelen başlığın bu olması hiç şüphesiz heyecan verici, ancak şimdilik hayranların bekleyip görmesi gerekecek. Ubisoft Forward, 10 Haziran'da gerçekleşecek ve Star Wars Outlaws, 30 Ağustos'taki çıkış tarihinden önce büyük olasılıkla biraz dikkat çekecek olsa da, Assassin's Creed Red/Shadows'un da öyle olacağını umuyoruz.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page