top of page

Assassin's Creed Mirage Erken Çıkış Tarihi Aldı

Assassin's Creed Mirage daha erken bir çıkış tarihi alıyor ve şimdi 5 Ekim'de çıkacak.

Assassin's Creed Mirage'a hala birkaç ay var, ancak oyuncular beklenenden daha önce Basim Ibn Ishaq olarak giyinebilecekler.

Ubisoft Twitter'da "Assassins Creed Mirage altın oldu" dedi . "Çalışkan tüm ekiplerimizi tebrik ediyoruz, hepinizle gurur duyuyoruz ve 5 Ekim'de daha erken bir lansmanla herkese ne üzerinde çalıştıklarını göstermek için sabırsızlanıyoruz!" Oyun başlangıçta 12 Ekim Perşembe günü yayınlanacaktı.


Assassin's Creed Mirage Temele Dönüyor

Assassins Creed serisinin on üçüncü ana oyunu Assassin's Creed Mirage , 9. yüzyılda Bağdat'ta geçiyor ve efendisi Roshan'ın vesayeti altında Assassins Tarikatına üye olan sokak hırsızı Basim Ibn Ishaq'ı konu alıyor. Assassin's Creed Mirage, Basim'in 2020 Assassin's Creed Valhalla'da tanıtılmasının ardından reşit olma hikayesi olarak hizmet edecek .

Önceki Assassin's Creed oyunları, genişleyen açık dünyalara odaklanırken, Assassin's Creed Mirage, Ubisoft tarafından " köklere dönüş " olarak tanımlandı ve gizlilik oyununa ve doğrusal hikaye anlatımına odaklanacak. Harita, Assassin's Creed Unity'nin Paris haritasına benzer şekilde daha küçük olacak ve oyuncuların hikayeyi tamamlaması 20 ile 25 saat arasında sürecek (tamamlayıcıysanız 30 saat).

Assassin's Creed Mirage hemen köşeyi dönünce Ubisoft, bir VR oyunu olan Assassin's Creed Nexus ve Feodal Japonya'da geçecek Assassin's Creed: Red dahil olmak üzere 11 oyunun daha geliştirilmekte olduğunu bildirerek geleceğe bakıyor. ve 16. yüzyılda Orta Avrupa'da geçeceği söylenen Assassin's Creed: Hexe . Assassin's Creed Jade adlı mobil oyun da yapım aşamasında ve kabadayı korsan Edward Kenway'in rol aldığı Assassin's Creed: Black Flag'in yeniden uyarlamasının üzerinde çalışıldığına dair söylentiler var .

Kasım 2007'de çıkış yapan ilk Assassin's Creed oyunu, serinin artık ikonik olan parkur ve gizlilik oynanışının yanı sıra ilgi çekici hikayesi ve derin tarihi bilgisini tanıttı. Franchise birden fazla Yılın Oyunu Ödülü kazandı ve 200 milyonun üzerinde kopya sattı. Ayrıca bir canlı aksiyon filmi, iki kısa animasyon filmi ve birçok çizgi roman ve çizgi roman üretti. İlk duyurudan bu yana bu cephede çok az haber olmasına rağmen, 2020'de Netflix'te bir canlı aksiyon dizisi, bir animasyon dizisi ve bir anime üzerinde çalışılacağı açıklandı.

Ubisoft Bordeaux tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan Assassin's Creed Mirage , 5 Ekim'de Amazon Luna, PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S için çıkıyor.


11 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии


bottom of page