top of page

Ascendant Kapalı Beta Anahtar Hediyesi

Game Rant, takım tabanlı 3v3v3v3 taktiksel birinci şahıs nişancı oyunu Ascendant için 500 kapalı beta anahtarı veriyor.  • Ascendant'ın kapalı beta testi 5 Nisan'dan 6 Nisan'a kadar sürecek.

  • Ascendant'ın dinamik haritası ve özel etkinlikleri, her maçta taze ve heyecan verici bir oyun vaat ediyor.

  • Kapalı betayı kaçıranlar için gelecekte oyunu oynamak için daha fazla fırsat olacak.


Game Rant , kendisini dünyanın ilk "uyarlama" nişancı oyunu olarak tanımlayan yeni takım tabanlı taktiksel FPS Ascendant için 500 kapalı beta anahtarı veriyor . Ascendant, ilk çıkışından bu yana dikkatleri üzerine çekti ve geliştirici PlayFusion, kalabalık FPS ortamında gerçekten benzersiz bir şey sunacak üst düzey bir deneyim sunmak için elinden geleni yapıyor .


Klasik Bayrağı Yakala modunun bir farklılığı olarak tanımlanan Ascendant'taki ana amaç, biyoçekirdekleri bulup elde etmek ve bunları başarılı bir şekilde çıkaracak ekip olmaktır. Dinamik harita, oyunun oyuncu zenginliği ve silah özelleştirmesi ile birleştiğinde her maçın bir öncekinden farklı olmasını sağlayan özel etkinliklerle doludur. Şu ana kadar Ascendant'ın gösterilenleri etkileyici görünüyor ve bu nedenle birçok FPS hayranının mümkün olan en kısa sürede ona bir şans vermek isteyeceğini söyleyebiliriz.


Ascendant kapalı beta testi 5 Nisan'dan 6 Nisan'a kadar gerçekleşecek. Avrupa sunucuları her iki günde de 18:00 - 22:00 BST arasında aktif olacak, ABD sunucuları ise her iki günde 17:00 - 23:00 PT arasında aktif olacak . İlgilenen herkes Ascendant'ı doğrudan web sitesinden indirebilir ve ön yüklemeler 4 Nisan'dan itibaren yapılabilir. Oyunculardan, oyunu ilk kez başlattıklarında beta anahtarlarını girmeleri istenecektir. Bu bir kapalı beta olduğundan yalnızca anahtara sahip olanlar katılabilecektir. 500 anahtardan birini alma ve oyunu 5 Nisan'dan 6 Nisan'a kadar oynama şansını yakalamak için Ascendant kapalı betasına kaydolun .


Ascendant Kapalı Beta Nasıl Oynanır?


  • Kod alma şansını yakalamak için Ascendant Kapalı Beta'ya kaydolun

  • Yükselen'i İndirin

  • 5 Nisan'da kodunuzu girin


Yükselen Kapalı Beta Sistem Gereksinimleri


İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit (Sürüm 1909 revizyonu .1350 veya üzeri) / Windows 11

İşlemci: Intel i7 11700K veya Ryzen 7 5800X

Bellek: 16GB RAM

Depolama: SSD'de 64 GB gerekli disk alanı

Ekran Kartı: GTX 2070 Super veya RX 5700XT

VRAM: 8 GB


Ascendant'ın kapalı beta testindeki yerler sınırlıdır, ancak kaçıranlar için gelecekte oyunu oynama fırsatları bulunmalıdır. Aslında Ascendant , 15 Nisan'dan 22 Nisan'a kadar Steam FPS Fest'te oynanabilir bir demoyla birlikte yer alacak. Oyunun PC lansmanından bir süre sonra konsollara da sunulması planlanıyor, dolayısıyla hayranların bu konuda daha fazla bilgi için bizi takip etmeleri gerekiyor.

Önerdiğimiz ve tartıştığımız öğeleri beğeneceğinizi umuyoruz! Game Rant'ın bağlı ortaklıkları ve sponsorlu ortaklıkları vardır, dolayısıyla bazı satın alımlarınızdan elde edilen gelirden pay alırız. Bu, ödeyeceğiniz fiyatı etkilemez ve en iyi ürün önerilerini sunmamıza yardımcı olur.


3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page