top of page

Apple Hayranları Takvimlerinde 10 Haziran Tarihini İşaretlemeli

Apple, 10 Haziran haftası için hayranların yeni güncellemeler ve ürünler vaadiyle devam etmek isteyeceği heyecan verici bir etkinlik duyurdu.

Apple, yıllık Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansının (WWDC) bu yıl 10 Haziran'da başlayacağını duyurdu. WWDC24, 10 Haziran'dan 14 Haziran'a kadar gerçekleştirilecek ve Apple, bir hafta sürecek konferansı bir açılış sunumuyla başlatacak.

WWDC genellikle iOS, macOS, iPadOS, watchOS ve tvOS için işletim sistemi güncellemelerinin ilk kez yayınlandığı bir aşama olsa da Apple, geçen yaz düzenlenen konferansta Vision Pro karma gerçeklik kulaklığını tanıttı . Pahalı kulaklık, birkaç ay önce interneti büyüledikten sonra Şubat 2024'te piyasaya sürüldü. AR ve VR özellikli başlık kesinlikle yeni bir teknoloji ürünü, ancak Vision Pro'nun erken benimseme aşamasından sonra bacakları olup olmayacağını zaman gösterecek. Apple, bir basın bülteninde WWDC24'ün 10 Haziran Pazartesi'den 14 Haziran Cuma'ya kadar süreceğini duyurdu. Geliştiriciler ve öğrenciler etkinliği bizzat deneyimleme fırsatına sahip olacak ancak katılamayacak olanlar yine de planlanan açılış sunumunun keyfini çıkarabilecekler. 10 Haziran Pazartesi. Ayrıca Apple, şirketin web sitesinde ve YouTube kanalında güncellemeler verecek ve deneyimin çeşitli yönlerini yayınlayacak.

Apple WWDC24'e Genel Bakış

  • 10-14 Haziran

  • 10 Haziran Pazartesi günü açılış sunumu

  • İşletim sistemi güncellemelerini ve potansiyel olarak daha fazlasını öne çıkaracak

Apple, olağan işletim sistemi güncellemeleri dışında hayranların etkinlikten ne beklemesi gerektiği konusunda pek bir ipucu vermedi. Bununla birlikte, Apple geçmişte WWDC etkinliklerinde yeni ürünleri duyurmaktan çekinmemişti. Teknoloji devi geçen yıl Vision Pro'yu piyasaya sürerek hayranlarını şaşırtmakla kalmadı, bundan önceki WWDC etkinliğinde Apple'ın M2 çipini tanıttığı da görüldü . Bununla birlikte, Apple kartlarını göğsüne yakın oynama eğiliminde olduğundan, bu yıl çeşitli işletim sistemi güncellemeleri dışında hayranları neler bekleyebileceğine dair hiçbir şey yok.

Apple hayranlarının bu yıl hakkında çok şey duyabileceği şeylerden biri de yapay zeka. Yine de Apple CEO'su Tim Cook geçmişte yapay zeka hakkında biraz konuşmuş olsa da şirketin teknolojiyle ilgili planları hala gizemini koruyor. Bununla birlikte, Nvidia gibi diğer teknoloji şirketlerinin yapay zekaya az çok dahil olması nedeniyle Apple'ın bu teknolojiden bir ölçüde bahsetmesi muhtemel . Apple 15 Pro, oyunlarda güçlü bir oyuncu olduğunu kanıtladığından , cihazdaki mobil oyunları etkileyen işletim sistemi güncellemeleri potansiyeli de mevcut. Apple'ın en yeni üst düzey telefonu, donanım hızlandırmalı ışın izlemeden şaşırtıcı derecede sağlam bir oyun kitaplığına kadar her türlü oyun özelliğine sahiptir.

1 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page