top of page

Animal Crossing New Horizons Para Ağaçları Nasıl Dikilir

Hayvan Geçişi: New Horizons oyuncuları, adayı geliştirmek için kullanmaları gereken Çan miktarını önemli ölçüde artırmak için bir para ağacı yetiştirebilirler.Animal Crossing: New Horizons'ta oyuncuların kendi kişisel topluluklarını oluşturma konusunda birçok seçeneği var. İlk haftayı oynadıktan sonra mağazadan ürün alma, nehirler arasında köprüler kurma ve hatta yakınlardaki rastgele bir adayı keşfetme yeteneklerinin kilidini açacaklar. Ancak oyuncular yapabilecekleri her şeyin Zil şeklinde paraya mal olduğunu görecekler.


Kıdemli Animal Crossing oyuncularının bildiği gibi Çanlar, GameCube döneminden bu yana oyun içi para birimidir. New Horizons'ta bile Tom Nook'tan herhangi bir şey istemek genellikle rakuna peşin ödeme yapmak veya büyük bir borcu ödemek için çalışmakla sonuçlanır. Bununla birlikte, Çanlar adada bir kaynak olarak toplanabilir, zaman yolculuğu yoluyla çoğaltılabilir ve oyuncunun nakit akışını önemli ölçüde artırmanın başka bir yolu da vardır: para ağacı.


Altın Bir Fırsat


Adayı keşfederken oyuncular çimenlerin arasında soluk, altın rengi bir ışıkla karşılaşabilirler. Bu noktalardan birine rastlamak iyi bir şansın işaretidir çünkü burada para ağacı yetiştirilebilir. Alanın tüm gün boyunca orada olacağını unutmayın, bu nedenle Animal Crossing: New Horizons oyuncularının ellerinde 10.000 Bell bulundurmayı denemeleri veya bunu ağaçları sallayarak ve kayalara çarparak elde etmeye çalışmaları gerekir. Ağacın başından sonuna kadar başarıyla bakımı, oyuncunun zamanı ve çabası karşılığında 30.000'e kadar Zil kazandıracaktır.Para Ağacı Dikmek


Bir para ağacı noktası bulduktan sonra oyuncuların 1000 Çan bulmak için küreklerini takmaları ve kazmaları gerekir . Ancak deliği yeniden doldurmak yerine toplam birikimlerinden 10.000 Bell'i bir eşyaya dönüştürmeliler. Daha sonra oyuncunun envanterindeki Zillerin üzerine gelin ve Bury in Hole seçeneğini onaylayın. Oyuncu karakteri daha sonra kısaca Çanları gömme animasyonunu yapacak ve ardından başarının sinyalini veren küçük bir ağaç filizi belirecek. Oyuncular ellerinde 10.000 Zil yoksa bunun yerine daha az sayıda Zil de yerleştirebileceklerini bilmelidir. Ancak ortaya çıkan para ağacı hazır olduğunda daha az Zil üretecektir.


Para Ağacının Hasadı


5 ila 6 gün geçtikten sonra para ağacı tamamen büyüyecek ve 3 torba Çan hasada hazır hale gelecektir. Para ağacındaki her çanta, başlangıçta deliğe ekilen miktarın aynısını içerecek, böylece oyuncular ilk yatırımlarının 3 katını kazanacaklar. Gömilebilecek maksimum miktar 10.000 Zil olduğundan, 30.000 Zil oyuncuların şu anda bir para ağacından bekleyebilecekleri en iyi getiridir.


2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page