top of page

Animal Crossing: New Horizons - Arkadaşlara Mektup ve Hediye Nasıl Gönderilir

Animal Crossing: New Horizons'ta arkadaşlara mesaj, kartpostal ve hediye göndermek Dodo Airlines hizmetinin yardımını gerektirir.Nintendo'nun uzun süredir devam eden topluluk sim serisinin en son oyunu Animal Crossing: New Horizons nihayet geldi. Tıpkı 2012'deki selefi Animal Crossing: New Leaf gibi , New Horizons da oyuncuların küçük bir topluluğu yönetmesini, Sakinlerle ilgilenmesini, görevleri yürütmesini ve eşyaları toplamasını sağlıyor.


Çok oyunculu oyun her zaman Animal Crossing'in bir parçası olsa da , New Horizons bu özelliği genişletiyor. Dört yerel oyuncudan veya çevrimiçi sekiz oyuncudan oluşan gruplar tek bir adada bir araya gelebilir ve aralarında mesaj, kartpostal ve hediye göndermek mümkündür. Bir oyuncudan diğerine bir şeyler postalamak oldukça basit bir işlemdir, ancak bunu yapmanın birkaç farklı yolu vardır. Adalardaki dostları bir araya getirmek için Animal Crossing: New Horizons'da mektup ve hediye gönderme rehberimizi burada bulabilirsiniz .


En İyi Arkadaşlar Listesi


Oyuncu karakteriyle aynı adada bulunan oyuncularla iletişim NookPhone üzerinden kolaylıkla yapılırken, olmayanlara mesaj göndermek biraz daha karmaşıktır. İlk oyuncuların Dodo Havayolları faaliyete geçene kadar beklemesi ve ardından masada Orville ile etkileşime geçmesi gerekecek .


Dodo'dan arkadaşlarını ziyaret etmesini veya kapıları açmasını istemek, NookPhone'a En İyi Arkadaşlar Listesi uygulamasını yüklemesine neden olacaktır. Bu uygulama, Yerel Oyun aracılığıyla veya geçici bir Dodo Kodu göndererek ana karakterin daha önce birlikte oynadığı oyuncularla etkileşim kurmak için kullanılabilir .Kartpostal Gönderme


Diğer oyunculara mesaj göndermenin bir başka yolu da Dodo Airlines masasında bulunabilecek kartpostallardır. Bir tane göndermek için, Orville'in masasının yanındaki rafa yaklaşın ve A'ya basın. Gönderme maliyetinin New Horizon'un ana para birimi olan 200 Bell olduğunu belirten bir açılır pencere belirecek ve ardından Orville, oyuncunun göndermeye hazır olup olmadığını soracaktır. onların mesajı.


Kartpostallar, oyuncu karakterinin adasında yaşayanlara veya En İyi Arkadaşlar Listesi uygulamasındaki bir arkadaşa gönderilebilir. Gelecekte ana karakterin kendisine bir kartpostal göndermesi bile mümkündür, ancak bu, zaman yolculuğu istismarını kullananlar için işe yaramayabilir . Kartpostal gönderirken oyuncular arka planı, metni ve hatta bir Hediye eklemek isteyip istemediklerini seçebiliyor; bu da çevrimiçi arkadaşlarla kaynak alışverişinde bulunmak için kullanışlı olabiliyor.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page