top of page

Animal Crossing New Horizons - Ağaçları Sulamanız Gerekiyor mu?

Animal Crossing: New Horizons'da ağaçların bakımının nasıl doğru şekilde yapılacağını merak edenler için, ağaçların düzgün bir şekilde büyüdüklerinden nasıl emin olacağınızı burada bulabilirsiniz.Geçmiş Animal Crossing oyunlarında olduğu gibi, Animal Crossing: New Horizons'ın büyük bir kısmı çiçek ve ağaç dikmek gibi şeylerle oyun dünyasını iyileştirmektir. Ancak ağaçlara ve çiçeklere bakma şekli biraz farklıdır ve kırılabilir aletler kullanıldığından , bazı Animal Crossing: New Horizons oyuncuları oyunda büyümeleri için ağaçları sulamaları gerekip gerekmediğini merak ediyor olabilir.


Animal Crossing: New Horizons oyuncuları, çürük sulama bidonlarını kırmaktan bıkan oyuncular, oyunda ağaçları sulamalarına gerek olmadığını unutmamalı. Oyunda bir ağaç diktikten sonra, ister normal bir ağaç ister meyve veren bir ağaç olsun, oyuncuların onu kendi haline bırakması ve kendi başına büyümesine izin vermesi yeterlidir. Oyuncuların ağaçlarını sulamalarına hiçbir şekilde gerek yoktur. Ancak bunu akılda tutarak, oyuncuların ağaçlarının kaybolmasını ve ölmesini istemiyorlarsa akılda tutulması gereken bazı şeyler var.


Animal Crossing: New Horizons'da ağaçları sulamak gerekli olmasa da , oyuncuların ağaçlarının gerçekten düzgün bir şekilde büyümesini sağlamak için bazı önlemler alması gerekiyor. Animal Crosing: New Horizons'taki bazı ağaçlar ne olursa olsun rastgele ölecekken, diğerleri belirli bir nedenden dolayı ölecek: binaların, suyun veya diğer ağaçların çok yakınına dikilmek. Bunu akılda tutarak, oyuncular Animal Crossing: New Horizons'ta nereye ağaç dikecekleri konusunda dikkatli olmak ve ağaçlarına düzgün bir şekilde büyümeleri için yeterince alan verildiğinden emin olmak isteyeceklerdir.Yine bu durum, meyve ağaçları ve para ağaçları da dahil olmak üzere oyunda dikilebilecek tüm ağaç türleri için geçerlidir . Meyve ağaçları söz konusu olduğunda, Animal Crossing: New Horizons oyuncuları, herhangi bir ölüm durumunda hala istikrarlı bir tedarike sahip olduklarından emin olmak için topladıkları yerli olmayan meyvelerin birden fazla türünü ektiğinden emin olmalıdır. Hindistan cevizi ağaçları söz konusu olduğunda onları sahile dikmek isteyecekler, aksi takdirde düzgün büyüyemeyecekler.


Animal Crossing: New Horizons'da ağaçların büyümesi üç gerçek dünya günü sürecek . Oyunda belirli ağaçlardan kurtulmak isteyen oyuncuların bir kürek ve bir balta yapması, baltayı kullanarak ağacı kesmesi ve ardından küreği kütüğü kazması gerekecek. Aksi takdirde, oyuncuların Animal Crossing: New Horizons'ta ağaçların bakımı hakkında bilmesi gereken tek şey budur .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments