top of page

Animal Crossing New Horizons Çanta Nasıl Genişletilir, Envanter Nasıl Artırılır

Animal Crossing New Horizons, oyunculara başlangıçtan itibaren çalışabilecekleri 20 envanter yuvası veriyor ancak birden fazla yükseltme bu sayıyı büyük ölçüde artırabilir.Birkaç gecikmenin ardından Animal Crossing: New Horizons nihayet Nintendo Switch'te çıktı. Yaşanabilir bir konum oluşturma ve onu istediğiniz gibi özelleştirme konusundaki denenmiş ve gerçek oyun, New Horizons'un bir dizi yeni öğe eklemesine rağmen mükemmel bir şekilde bozulmadan kalıyor . Bu sefer oyuncular uzak bir adayı davetkar ve gelişen bir topluluğa dönüştürmeye çalışacaklar.


Bunun bir kısmı ada çevresinde bulunan çeşitli malzemeleri alıp bunları mobilya, alet ve çok daha fazlasına dönüştürerek işçiliği içeriyor. Doğal olarak oyuncular ceplerini dolduracak pek çok şey bulacaklar , ancak oyunun başında bir seferde yalnızca 20 eşya taşınabiliyor. Taş ve ahşap gibi kritik üretim kaynakları, balık, böcek, meyve ve diğer koleksiyon öğelerinin yanı sıra çok fazla yer kaplayacak.


Neyse ki Animal Crossing: New Horizons, bu envanteri başlangıçtaki 20 sınırının ötesine genişletmenin birkaç yolunu sunuyor. Oyuncuların bilmesi gereken her şey burada.Envanter Yükseltme 1


Neyse ki oyuncuların ilk envanter genişletmesini yapmak için uzun süre beklemeleri gerekmeyecek. Yerleşik Hizmetler çadırının içinde oyuncular ABD'yi veya Otomatik Zil Dağıtıcısını bulmalıdır. Odanın köşesinde bulunur ve içinde oyuncular Nook Millerini Kullan'ı seçerek birçok farklı şey satın alabilirler. Listede, oyunculara oyunun içindeki yeni para birimlerinden biri olan 5.000 Nook Mili geri kazandıracak Cep Organizasyon Kılavuzu da yer alıyor .


Fiyat, özellikle oyunun başlangıcına doğru biraz yüksek olsa da, kitabı satın almak, 10 ek envanter alanının kilidini açarak toplam sayıyı 30'a çıkaracaktır.


Envanter Yükseltme 2


Envanteri yükseltmenin bir sonraki ve şu anda son yolunun kullanıma sunulması bir haftadan biraz fazla sürecek. İlk iki ev inşa edildikten sonra oyuncunun üç ek ev yerleştirmeye hazır olduğu noktaya geldikten sonra Tom Nook, üçüncü ve son köylü de taşındığında oyuncuyla iletişime geçecek. Nook, Konut Hizmetleri çadırını gerçek bir çadıra dönüştürdüğünü açıkladı. bina.


Tüm zaman yolculuğu hilesini yapmamayı tercih edenler için yaklaşık bir gün beklemek gerekecek , ancak bina işletmeye açıldığında Otomatik Zil Dağıtımının incelenecek yeni envanteri olacak. Ultimate Pocket Stuffing Guide'ın maliyeti 8.000 Nook Mili olacak, ancak oyunculara 10 envanter yuvası daha vererek genel toplamı 40'a çıkaracak.


Son yükseltmenin kilidi açıldığında, oyuncular artık ilk başladıklarında sahip oldukları eşya miktarının iki katını tutabilecekler. Bu, müzede çalışmak, borçları ödemek ve adayı tamamen kişiselleştirmek için işçiliği ve koleksiyonculuğu çok daha kolay hale getirecek.2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments