top of page

Animal Crossing Hayranları 3DS Online'ın Kaybının Yasını Tutuyor

8 Nisan'da 3DS Online'ın kaybedilmesi, birçok Animal Crossing hayranına değişikliklerin yasını tutarken New Leaf hakkında yürekten mesajlar paylaşma konusunda ilham verdi.  • 3DS online'a veda etmek, Animal Crossing: New Leaf'teki pek çok özelliğin kaybedilmesi ve hayranların en sevdikleri aktiviteler için nostaljik kalması anlamına geliyor.

  • Oyuncular, 3DS çevrimiçi desteğinin sona ermesinden sonra diğer kasabaları ziyaret edemez, Club Tortimer etkinliklerine katılamaz veya DLC'ye erişemez.

  • Sınırlamalara rağmen pek çok sadık hayran, bir dönemin sonunu yürekten anma ve oyundaki zamanlarından anılarla anıyor.


3DS ve Wii U çevrimiçi desteğinin sona ermesiyle Animal Crossing hayranları, New Leaf bağlantısının son anlarının yasını tutuyor . Birçok Animal Crossing hayranı New Leaf'te aktif kaldı , ancak 3DS Online'ın sona ermesi nedeniyle birçok özellik kapatıldı.


3DS piyasaya sürüldüğünden beri güçlü bir hayran topluluğunu korudu. El konsolu, yüksek fiyat noktası ve sınırlı kütüphane nedeniyle zorlu bir lansmana sahipti, ancak sonunda 75 milyonun üzerinde oyuncu topladı. Animal Crossing: New Horizons'un muazzam derecede başarılı lansmanından önce , 3DS'deki New Leaf , birçok oyuncu için serinin tercih edilen oyunuydu. New Horizons birkaç yıldır mevcut olsa da bazı Animal Crossing hayranları 3DS oyununu oynamaya devam ediyor. 3DS çevrimiçi bağlantısının 8 Nisan'da sona ermesiyle birlikte, bazı Animal Crossing hayranları bu olayı son anma törenleriyle andılar.


Reddit kullanıcıları Agreeable_tortoise, Lavendermoontoast, SonicBoss_1991_ ve Wave_design, son anlarını 3DS'de paylaşan birçok Animal Crossing hayranı arasında yer alıyor. Bir Reddit kullanıcısı, sunucular çevrimdışına alınmadan önce oyunda tanıştığı bir arkadaşını son kez ziyaret etmeyle ilgili samimi bir hikaye paylaşırken, bir diğeri Titanik'teki grup gibi davranan Köylülerin bir meme'ini paylaştı. Bir resim, bir oyuncunun Club Tortimer ile olan son deneyimine odaklanıyor ve son örnek, bir hata mesajıyla karşılaşan bir Köylünün kasabasını terk etmeye çalışmasını gösteriyor. 3DS Online'ın sona erdiğini doğrulayan son ekranda yazılımın durdurulduğu belirtiliyor.Animal Crossing: Yeni Yaprak Oyuncuları Şimdi Ne Yapamaz?


  • Tren İstasyonu aracılığıyla diğer kasabaları ziyaret edin

  • Luna Aracılığıyla Rüya Adreslerini Ziyaret Edin

  • Kulüp Tortimer aktiviteleri

  • Mutlu Ev Vitrinleri

  • Diğer oyuncularla En İyi Arkadaş Olun

  • DLC'ye erişin


Oyuncular Animal Crossing: New Leaf'in çevrimdışı olanaklarını hâlâ deneyimleyebilse de , oyunun birçok özelliği artık oynanamaz. New Horizons Club Tortimer'ın eşdeğeri olmadığından Club Tortimer önemli bir örnektir . Animal Crossing oyunlarının temelini oluşturan diğer kasabaları ziyaret etmek de artık mümkün değil. Oyuncular artık birbirleriyle etkileşime giremeyeceğinden, New Leaf tüm etkileşimler için NPC'lerle sınırlıdır. Bu örneklerin ötesinde, birçok 3DS sahibi, çevrimiçi olarak hangi oyunu aldıklarına bakılmaksızın elde taşınır cihaza olan bağlılıklarını paylaştı.


Pek çok hayran, 3DS desteği sona ermeden önce Animal Crossing: New Leaf ile bazı son anları yaşarken , bazı oyuncular uyarıları önceden hiç duymamış olabilir. Bu nedenle arkadaşlarını ziyaret etmek veya son dakika rozetleri kazanmak için son fırsatlarını kaçırmış olabilirler. Birçok oyuncu Nintendo'nun Switch'in devamı niteliğinde bir Animal Crossing oyunu yayınlamasını beklerken , bazıları seriye dönmek için o zamana kadar bekleyebilir.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page