top of page

Animal Crossing Hayranı Akıllı Özel Karakter Konseptlerini Sergiliyor

Bir Animal Crossing: New Horizons hayranının aklından çıkan sekiz yeni karakter, oyunculara tonlarca yeni hizmet sağlayacak.Animal Crossing: New Horizons'un bir hayranı , Nintendo'nun rahat yaşam simülasyonuna çok çeşitli yeni hizmetler getirecek, beyin fırtınası yaptıkları sekiz yeni karakteri tanıttı. Animal Crossing: New Horizons halihazırda özel hizmetler sunan 36 özel NPC'ye sahip olsa da , bu karakterlerin (veya onlara benzer başka bir şeyin) dahil edilmesi, oyuncuların adalarında yapabilecekleri konusunda daha da büyük bir destek sağlayacaktır.


2020'de çıkış yapan New Horizon'un özel karakter havuzu , her zaman mevcut olan ve ev yükseltmeleri ve müzeye eklemeler gibi hizmetler sağlayan şüpheli ev sahibi Tom Nook ve Blathers gibi birçok klasik NPC'nin yanı sıra Harvey gibi ada dışı karakterler içeriyor. özel bir fotoğraf stüdyosu işleten kişi. Ayrıca, oynatıcıya ev içi ses cihazlarında çalması için müzik kayıtları verebilen KK Slider ve her ikisinin de dahil olduğu hata yakalama yarışmalarına ev sahipliği yapan Flick gibi, dönüşümlü olarak nadiren ortaya çıkan bir dizi karakter de vardır. oyuncular ve diğer NPC ada sakinleri katılabilir.


Bromojumbo'nun yeni hayran yapımı karakterleri, ortaya çıktıkları günlerde biraz daha fazla heyecan sağlamayı amaçlayan son kategoriye giriyor gibi görünüyor. Örneğin, gezici ayakkabı satışı kokarcası Kicks'in artık Kap adında küçük bir erkek kardeşi olacaktı ve onun yerine şapka satmak için adalara uğrayacaktı. Bir Komodo ejderi gibi görünen Modo, Flick'in kuzeni ve New Horizons'un tarantulaları ve akrepleri gibi zararlı böcekler için daha da yüksek bir fiyat sunarak böcek satmak isteyenler için daha yüksek kârlı bir seçenek sunacak .

Hayvan Geçişi Özel Karakter KonseptleriTüm bu karakterlerdeki ilginç bir tema, New Horizons'un belirli ihtiyaçları karşılamak için çok sayıda uzmanlaşmış tüccar ve diğer özel NPC'ler sunmasına rağmen, oyunun hala kendilerine atanmış bir NPC'ye sahip olmayan bazı yönlerinin bulunmasıdır. hayranların yarattığı karakterler burada bu rolleri dolduruyor. Bir tür tarih öncesi kabuklu hayvan gibi görünen Amalie, Animal Crossing oyuncularının müzeye faydası olmayan gereksiz fosil kopyalarını satın alırdı ve oyuncular, müzeleri tamamlandıktan sonra bunlardan çoğunu biriktirme eğilimindedir. Kırmızı panda Boo, oyuncuların topladığı bambudan mobilya yapımında uzmanlaşacaktı. Bonnie (bir deniz sümüklüböceği olabilir) denize dalarken bulunan nesnelerden takılar yaparken, Bay E (insan maskeli gri bir uzaylı) fazla yıldız parçalarını satın almak için geceleri ortaya çıkıyordu.Listeyi tamamlayanlar arasında, nadir ev eşyaları satan münzevi yengeç Homie ve doğaüstü olayların fotoğrafik kanıtlarını yakalayan oyunculara ödüller sunan ornitorenk Platricia yer alıyor. Yaratıcıları ayrıca, bazen nadir balık satmayı teklif eden bir su balığı karakteri ve deniz canlılarının modellerini yapabilen devasa bir mavi balina gibi henüz çizimleri olmayan birçok başka konsepti de paylaştı. Animal Crossing'deki mağazaların sayısının artmasının oyun serisini geliştireceği tartışılırken , bu konsept karakterler oyunlarda hâlâ çok fazla potansiyel büyüme olduğunu gösteriyor.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page