top of page

Animal Crossing'de Nasıl Hızlı Zengin Olunur?

Animal Crossing'de Çıngırak Yapmak: New Horizons zorlu olabilir, ancak biraz zaman yolculuğu yaparak herkes banka hesabını doldurabilir.Nintendo'nun uzun süredir devam eden serisinin son oyunu Animal Crossing: New Horizons nihayet geldi. 2012 yılındaki Animal Crossing: New Leaf'in devamı olan New Horizons , serinin temel keşif, toplama ve teslimat görevlerine geri dönüş getiriyor.


Bu görevlerin çoğunun ana ödülü, Animal Crossing'in birincil para birimi olan Çanlardır. Çanlar ipotek borcunu ödemek, adayı geliştirmek veya yeni kıyafet ve mobilya satın almak için harcanabilir. Para biriminin bu kadar çok önemli kullanımı olduğundan harcamaya yetecek kadar para kazanmak bazen zor olabilir. Neyse ki, biraz zaman yolculuğu ve iyi bir yatırım hesabı, oyuncuların kısa sürede bir milyon Bells kazanması için gereken tek şey. İşte bunu nasıl yapacağınız.


Çanlara Yatırım Yapmak


Bu yöntem, oyuncunun ABD Bank'a erişim sağladığı andan itibaren geçerlidir ve sonrasında mümkün olan en kısa sürede yapılmalıdır. Öncelikle oyuncular tüm Bell'lerini faiz kazanacakları bankaya koymalıdır . Daha sonra oyunu kaydedip çıkın ve Switch'teki sistem saatini 2000 yılına değiştirin.


New Horizons'ı yeniden başlattığınızda Tom Nook bunun 2000 yılı olduğunu düşünecek . Banka hesabından faiz alındığını belirten bir mektup da dahil olmak üzere tüm postaları okuyun. Bunu göz ardı edin, çünkü ilgi hiçbir zaman zamanda geriye gitmekten değil, yalnızca ileriye gitmekten kazanılır. Tekrar kaydedip sistemden çıkın ve geleceğe atlamaya hazırlanın.Piyasada Oynamak


Bu sefer sistem saatini 2060 yılına ayarlayın ve oyuna yeniden başlayın. Daha önce olduğu gibi Yeni Ufuklar'ın ana karakterinin aldığı tüm postaları okuyun . Her şey doğru yapılmışsa, yatırım hesabının 99.999 Bell tutarında faiz kazandığını belirten bir yazı bulunmalıdır. Bu kazanılabilecek maksimum faiz miktarıdır ve yatırıma otomatik olarak eklenmesi gerekir.


Paranın orada olup olmadığını kontrol etmek için bankaya gidin ve ardından yeterli para kazanılana kadar işlemi tekrarlayın. Geleceğe çok fazla gitmekten kaçınmak için zamanda geriye atlamak mümkündür, ancak geriye doğru atlarken asla ilginin eklenmediğini unutmayın. Sonunda, ana karakterin ABD'deki banka hesabı oyunun geri kalanına yetecek kadar Bell ile dolup taşacaktır. Ada daha da geliştirildiğinde zamanda yolculuk yapmak yabani otların yayılmasına ve Ada sakinlerinin ayrılmasına yol açacağından bunu erkenden yapmak önemlidir.


3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page