top of page

Animal Crossing Atlama Direği ile Nehir Nasıl Geçilir?

Animal Crossing: New Horizons oyuncuları, nehirleri köprü olmadan geçmenin zor olduğunu keşfetti; işte karşıdan karşıya nasıl kolaylıkla geçebileceğinizi öğrenin!Oyuncular , 20 Mart gece yarısından bu yana Animal Crossing: New Horizons'ta yepyeni ada kaçamaklarına varıyorlar . Çoğu oyuncunun ilk başta fark etmediği şey , köprü veya başka bir geçiş yönteminin olmaması nedeniyle adanın tamamının başlangıçtan itibaren müsait olmayacağıydı.


Bu sorunun çözümü serinin yeni ürünü olan Vaulting Pole'da geliyor. Bu öğe, oyuncuların nehirlerin üzerinden hızla diğer tarafa atlamasına olanak tanır. Ancak bu öğe, kürek gibi , hemen elde edilemez ve tarifi alındıktan sonra işlenmesi gerekir.


Atlama Direğinin tarifini alabilmek için önce Blathers'ın kilidinin açılması gerekir . Blathers'ın kilidini açmak için oyuncuların ilk eğitim grubunu ve Kendin Yap derslerini tamamladıktan sonra Tom Nook ile konuşması gerekir. Bu tamamlandıktan sonra Tom Nook, Blather'ları çağıracak ve oyunculara yaban hayatının beş benzersiz formunu bulma görevi verecek. Bunlar, Çürük Ağ ile böcek yakalayarak ve Çürük Olta ile balık yakalayarak toplanabilir. Beşi de Tom Nook'a verildikten sonra oyunculara Blathers Çadırı verilecek.Oyuncular Blathers' Çadırını adalarında müzenin olmasını istedikleri yere yerleştirebilirler. Yerleştirmeden sonra oyuncuların Blathers'ın gelmesi için ertesi güne kadar beklemeleri gerekecek.


Konuşkan baykuşun gelişinden sonra oyuncular hem Çürük Kürek hem de uzun zamandır beklenen Atlama Direğinin tariflerini alabilecekler. Atlama Direği yapmak için oyuncuların 5 parça yumuşak tahtaya ihtiyacı olacak. Bu, adadaki çeşitli ağaçların baltayla kesilmesiyle elde edilebilir. Çürük Balta oluşturmak için ağaçları sallayarak toplanabilecek 5 ağaç dalı ve kayalardan toplanan 1 taşa ihtiyaç vardır. Elbette bazen köylüler de oyunculara rastgele malzemeler hediye edecekler.


Oyuncular Atlama Direği ile sonunda adalarından akan uzun nehirleri geçebilecek ve kendilerini daha fazla meyveye, ağaca, kaynağa ve yeni olanaklar için alana açabilecekler. Oyuncular ayrıca küreğin de eklenmesiyle fosil kazabilecek, kayalardan cevher ve külçe elde edebilecek, çeşitli çiçekler ve ağaçlar dikebilecekler. Bahsetmeye bile gerek yok, Blathers'ın eklenmesi oyunculara müzeyi doldurma gibi geleneksel Hayvan Geçişi hedefini veriyor.


Oyuncular ne kadar çok şey yaparsa, her geçen gün onlara o kadar çok şey sunulacaktır. Gerçek dünyanın birçok oyuncu için korkutucu hale gelmesiyle birlikte Animal Crossing: New Horizons güzel bir mola görevi görüyor.


2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page