top of page

Alan Wake 2 DLC Beklenenden Daha Yakında Geliyor

Alan Wake 2'nin yönetmeni Sam Lake, yaklaşan DLC'si Night Springs Expansion'ın 8 Haziran 2024'te çıkacağını açıkladı.Remedy Entertainment'ın hayranlarıyla dalga geçmesiyle hayranlar, Alan Wake 2'nin Summer Game Fest'teki varlığına dair ipuçlarını erkenden aldılar. ücretli genişletmeleri hakkında daha fazla bilgi. Gösteriye giren hayranlar oyunun DLC'sinin ne zaman yayınlanacağından emin değildi ve çok az kişi DLC'nin Yaz Oyun Festivali'nden sonraki gün yayınlanmasını bekliyordu.

Alan Wake 2, 2010 yapımı orijinal kült klasik psikolojik gerilim filminin devamı olarak ilk olarak Ekim 2023'te piyasaya sürüldü. Remedy Entertainment, oyunun Night Springs ve Lake House olarak bilinen iki ücretli DLC genişletmesi alacağını doğruladı. Geoff Keighley'nin Lake'i sahneye tanıtmasının ardından Lake, oyunun DLC'sinin ne zaman yayınlanacağını duyuran bir gösteri yaptı, hatta arsızca saatini kontrol etti, ardından Night Springs'in "24 saatten daha kısa bir sürede" nasıl piyasaya sürüleceğini açıkladı ve yeni bir fragman gösterdi. DLC için.


Alan Wake 2'nin DLC'sinin bu yeni fragmanı, klasik bir televizyon programı olan The Twilight Zone'u konu alıyor ve Rod Sterling'in ikonik girişine bir saygı duruşu niteliğinde ve logonun kendisi de dizide modelleniyor. Alan Wake 2'nin Deluxe Sürümüne zaten sahip olan veya satın alan oyuncular, bu ilk genişletmeyi 8 Haziran 2024'te indirebilirler.


Alan Wake 2 - Night Springs Genişlemesi Ne Zaman Çıkıyor?

  • 8 Haziran 2024

Alan Wake 2'nin ilk genişletmesinin içeriği, oyundaki tanıdık karakterlerin, özellikle de Night Springs'ten gelenlerin alternatif versiyonlarını içeren üç yeni bölüm içeriyor. Bu genişletmede üç oynanabilir karakter yer alıyor; bunlardan biri, zamanı kendilerine fayda sağlamak için manipüle etmeye çalışan Time Breaker, diğeri dünyanın sırlarını açığa çıkarmak isteyen Kuzey Yıldızı ve üçüncüsü ise Bir Numara hayranı. aşkını kurtarmak için çeşitli gölgelerle savaşmak isteyen. Ton, uygun şekilde çok daha saçma, ancak yine de hayranların beklediği aynı Alan Wake çekiciliğine sahip.

Alan Wake 2 daha önce çeşitli programlardan alınan çeşitli Yılın Oyunu ödülleri de dahil olmak üzere 200'den fazla farklı ödül kazanmıştı. Kritik bir başarı yakalasa da, Remedy Entertainment'ın Alan Wake 2'nin bütçesini karşılamaya çalıştığı yönündeki raporlar nedeniyle ticari beklentileri o kadar da iyi değil . Bu DLC, eski hayranların Alan Wake 2'nin hikâyesine ve genel Remedyverse'e yatırım yapmalarını sağlamanın yanı sıra yeni hayranlar çekmenin iyi bir yolu olmalı.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page