top of page

Across the Spider-Verse Bildirildiğine göre Büyük Bir Canlı Aksiyon Örümcek Adamı Var

Tom Holland'ın canlı aksiyon Spider-Man'inin Sony Pictures'ın merakla beklenen Spider-Man: Across the Spider-Verse filminde yer alacağı bildiriliyor.Spider-Man: No Way Home yıldızı Tom Holland'ın Sony Pictures Animation'ın Spider-Man: Across the Spider-Verse filminde rol alacağı bildiriliyor .

No Way Home'un başarısının ardından , Hollanda'nın Spider-Man olarak geleceği hakkındaki söylentiler, merakla beklenen Across the Spider-Verse filminde olası bir görünüm de dahil olmak üzere internette dolaşmaya devam ediyor. The Hot Mic Podcast sırasında , endüstri kepçesi Jeff Sneider, yaklaşan animasyonlu devam filminde Miles Morales'in, Holland'ın Spider-Man versiyonunun bulunduğu bir canlı aksiyon Marvel evrenine gideceğini görebileceğini açıkladı. "[ Spider-Man: Across the Spider-Verse ]' deki gecikmenin bir kısmının o filmde Tom Holland'ı almakla ilgili olduğunu ve Miles'ın gidebileceği boyutlardan birinin canlı aksiyon boyutu olduğunu duymuştum. Tom Holland'ın [Örümcek Adam] ile."

Holland'ın Across the Spider-Verse'deki kadro söylentisi doğrulanırsa, bu, Holland'dan Peter Parker'ın Shameik Moore'dan Miles Morales ile etkileşimini görmek isteyen Örümcek Adam hayranları için bir rüyanın gerçekleşmesi olacaktır. Hayranların en sevdiği karakterlerin potansiyel buluşması, hayran yapımı inanılmaz bir fragmanda zaten hayal edilmiş durumda . Holland'ın dost canlısı süper kahraman olarak dönüşü henüz Sony Pictures tarafından resmi olarak duyurulmadı. Ancak son raporlar, aktörün Sony ve Marvel Studios'un bir sonraki Spider-Man üçlemesi için yeni bir anlaşma imzaladığını gösteriyor.


Spider-Man: Across the Spider-Verse'de Neler Beklenmeli?


Spider-Man: Across the Spider-Verse'in ortak yönetmenliğini Joaquim Dos Santos, Kemp Powers ve Justin K. Thompson'ın üstlendiği filmin senaryosu Phil Lord, Christopher Miller ve David Callaham'a ait. Devam filminde bir kez daha geri dönen oyunculardan Moore, Miles Morales olarak, Hailee Steinfeld, Gwen Stacy olarak, Jake Johnson, Peter B. Parker olarak ve Oscar Isaac, ilk olarak Into the Spider-Verse'in kredi sonrası sahnesi .

Tıpkı 2018 filminde olduğu gibi, Miles, Issa Rae'den Jessica Drew/ Spider-Woman ve Daniel Kaluuya'dan Hobie Brown/Spider-Punk dahil olmak üzere farklı evrenlerden bir dizi yeni Spider-People ile karşılaşacak. Devam filminin özetine göre Miles, Çoklu Evren'i tehdit eden yeni bir kötü adamla nasıl başa çıkacakları konusundaki anlaşmazlıkları nedeniyle diğer Örümceklerle karşı karşıya gelecek.

Önceki bir röportajda, yazar-yapımcı ikili Lord ve Miller , çığır açan devam filmi hakkında ilk filmden bile daha vahşi bir hikayeyle dalga geçtiler. Miller, "Bu yeni Spider-Verse filminde yaptığımız şeyler boru hatlarını yeniden bozuyor," dedi. "Ama herkes bu konuda heyecanlı ve sadece korkmuş değil." Across the Spider-Verse'nin kıdemli karakter animatörü olan Ere Santos, daha ciddi konusu nedeniyle devam filminin bir çocuk filmi olmayacağını da paylaştı .

Spider-Man: Across the Spider-Verse'in 3 Haziran 2023'te sinemalarda olması planlanıyor.


14 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page