top of page

25 Mart Şehirler İçin Büyük Bir Gün Olacak Cities: Skylines 2

Cities: Skylines 2 hayranları takvimlerine 25 Mart'ı işaretlemeli çünkü bu, şehir kurucusunun iki büyük ekleme alacağı gün.

Cities: Skylines 2, modlama desteğini, ilk varlık paketini ve başka bir DLC'yi 25 Mart'ta sunuyor. Mod araçlarının eklenmesi, oyunun tekrar oynanabilirliğini artıracak ve aynı zamanda fandomun daha önce Cities'i hedef aldığı bazı yaygın şikayetleri de ele alacak. : Ufuk Çizgileri 2 .

Colossal Order'ın en yeni şehir kurma oyununun başlangıçta eşzamanlı çoklu platform sürümüne sahip olması planlanmış olsa da, Fin stüdyosu, Eylül 2023'te Cities: Skylines 2'nin konsol bağlantı noktalarını , planlanan çıkışına bir aydan az bir süre kala geciktirdi. Bu arada, oyunun PC versiyonu, selefinin ana satış noktalarından biri olan modlama desteği olmadan piyasaya sürüldü ve bu durum fandomdan oldukça fazla eleştiri aldı.


Cities: Skylines 2 Beta Modlama Desteği Kod ve Harita Düzenleyiciyi İçerecek


Colossal Order, oyunun mod desteğinin beta sürümünü 25 Mart'ta sunmayı planladığını doğruladıktan sonra nihayet bu eksikliği gidermeye hazırlanıyor. Uzun zamandır beklenen modlama araçlarının ilk dalgası, bir kod ve harita düzenleyiciden oluşacak. Colossal Order'ın kendisi bile geçtiğimiz günlerde Cities: Skylines 2'de ilk gün mod desteği sunmamaktan pişman olduğunu söylediğinden, bu sürümün önemi abartılamaz .Cities: Skylines 2 Varlık Modları Desteği de Çalışmalarda


Finlandiya stüdyosu, gelecek editör çiftinin yanı sıra daha sonraki bir tarihte varlık paketi modları için destek sunmayı planlıyor. Bu arada, oyunun modlama süreci hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen hayranlar ve içerik oluşturucuların resmi Cities: Skylines 2 Wiki'yi ziyaret etmeleri teşvik ediliyor .


Oyunun mod araçlarının 25 Mart'ta piyasaya sürülmesi, şehir kurucusunun ilk varlık paketi olan Beach Properties'in ve Deluxe Relax Station DLC'nin çıkışıyla aynı zamana denk gelecek. İlki, büyük çoğunluğu ek Şehirler şeklinde olacak 70 yeni varlığı tanıtacak : Skylines 2 konut binaları . Bu arada ses paketi, şehir kurucuyu 16 şarkı ve 15 DJ ses parçasıyla genişletmeyi vaat ediyor. Beach Properties ve Deluxe Relax Station sırasıyla 9,99 $ ve 4,99 $ fiyatla satışa sunulacak. Her ikisi de oyunun 49,99$'lık Genişletme Kartı: Waterfronts'a dahildir.

Modlama araçlarının yakında gelmesi aynı zamanda Cities: Skylines 2 Paradox Mods platformunun 25 Mart'ta kullanıcı gönderimlerini kabul etmeye başlayacağı anlamına da geliyor. Bazı popüler içerik oluşturucular oyunun kodunu ve harita editörlerini 2023'ün sonlarından beri test ediyor. Colossal Order daha önce Paradox'un bunu doğruladığını doğrulamıştı. Modlar hem ücretsiz hem de ücretli içerik sunacak. Pek çok hayran, oyunun modlama desteğinin Steam Workshop gibi üçüncü taraf bir çerçeve aracılığıyla sağlanacağını umarken geliştirici, şehir kurucusunun mod seçimini PS5'e kadar genişletebilmek için şirket içi bir platformu tercih ettiğini söyledi. ve Cities: Skylines 2'nin Xbox Series X/S sürümleri .

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page