top of page

22 Nisan Dead Island 2 için Büyük Gün

Zombi öldüren aksiyon oyunlarının hayranları, Dead Island 2'nin nihayet PC'nin en üretken dijital vitrinlerinden birinde ilk kez görücüye çıkmasını sabırsızlıkla bekleyebilirler.

Dead Island 2 , 2023'teki başarılı çıkışından tam bir yıl sonra nihayet bu ayın sonlarında, 22 Nisan'da Steam'e gelmeyi planlıyor. Bu haber, Dead Island 2'nin SoLA başlıklı ikinci hikaye DLC'sinin önemli ayrıntılarını açıklamasından yalnızca birkaç hafta sonra geldi. 17 Nisan için Güney Los Angeles'ta düzenlenecek bir müzik festivali heyecanı. Dead Island 2, oyuncuların birinci şahıs bakış açısıyla zombi sürülerini yok etmek için mükemmel olan bir dizi temel efektle geliştirilmiş farklı silahların bir karışımını oluşturmasına olanak tanıyor . Oyuncuları Bel-Air, Venice Plajı, Hollywood Bulvarı, Santa Monica İskelesi ve daha fazlası gibi Los Angeles'ın en ikonik yerlerinden bazılarında bir yolculuğa çıkaran Dead Island 2'nin çeşitli ortamları gösterinin yıldızı ve Oyunun kanlı, çılgın zombi öldürme aksiyonu için mükemmel bir zemin. Oyuncuları kısa süreliğine güçlü bir vahşi zombi durumuna sokan Numen becerileri gibi yeteneklerle donatılmış Dead Island 2 , son yılların en iyi zombi öldürme deneyimlerinden biri olarak kabul ediliyor. Ne yazık ki Steam oyuncuları için Dead Island 2 , başlangıçta PC'ye özel bir Epic Game Store olarak piyasaya sürüldü ve milyonlarca zombi hayranını platformda bir yıl daha bekletti. Artık Steam kullanıcıları, 22 Nisan'da mağaza vitrinine çıktığında Dead Island 2'nin sunduğu her şeyi deneyimleyebilecek. Meraklı hayranlar artık Dead Island 2'yi dilek listesine ekleyebilir ve üç farklı sürüm arasından seçim yapabilir: Standart, Deluxe ve Altın.

Dead Island 2 Steam Çıkış Tarihi

Dead Island 2'nin ilk hikaye DLC'si Haus da hayranların Steam'den satın almasına açık olacak. Ek olarak, oyunun Genişletme Geçişi, oyuncuların hem Haus hem de Dead Island 2'nin yalnızca birkaç hafta içinde gelecek olan SoLA DLC'sinden tasarruf etmelerine olanak tanıyacak. DLC'nin oyunun Steam'e gelmesinden sadece birkaç gün önce yayınlanması kesinlikle üzücü, ancak oyuncuların SoLA'ya erişebilmeleri için muhtemelen ana oyunun bir kısmını oynamak zorunda kalacaklar. Dead Island 2, geçen yıl Xbox, PlayStation ve Epic'te piyasaya sürüldüğünde zaten birkaç milyon kopya satmıştı. Steam'e gelişinin oyuna LA sokaklarında sinsi sinsi dolaşan yeni zombi avcılarından oluşan büyük bir dalga yaratacağına şüphe yok.

Dead Island 2'nin inanılmaz derecede çalkantılı gelişimiyle ilgili yıllardır süren şüphelerin ardından oyun, geçen yıl piyasaya sürülmesiyle başarıya ulaştı ve oyuncu tabanını yeni içerik ve hikaye DLC'leriyle tatmin etmeye devam ediyor. SoLA'nın 17 Nisan'da piyasaya sürülmesi ve Dead Island 2'nin 22 Nisan'da Steam'e gelmesiyle birlikte, şüphesiz oyun ve hayranları için büyük bir ay olacak. Umarız bu devam eden başarı gelecekte başka bir DLC'ye veya olası bir Dead Island 3'e yol açar.


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page