top of page

16 Temmuz Destiny 2 İçin Büyük Bir Gün Olacak

Stüdyonun son geliştirici canlı yayını sırasında Bungie, Destiny 2 Episode: Echoes'un 2. Perdesinin yaklaşan haftalık sıfırlamayla birlikte 16 Temmuz Salı günü yayınlanacağını doğruladı. Echoes 2. Perdesinde, Destiny 2 oyuncuları hikaye ilerledikçe Nessus'a geri dönecek ve bölümün Battlegrounds aktivitelerinde yeni alanlar erişilebilir hale gelecek.

Destiny 2'nin son sezonu olan Season of the Wish , Light and Darkness destanının sonucu olan Final Shape genişleme paketinin piyasaya sürülmesiyle resmen sona erdi. 11 Haziran'da Bungie, Destiny 2'nin ilk Bölümü olan Echoes'u yayınladı . Yeni bölümün ilk Perdesinde oyuncular, güneş sistemine dağılmış garip ve güçlü bir madde olan Echoes'un anlamını keşfetmeye çalışır. Nessus, Echoes'a tepki verir ve Guardians, Osiris ve Saint-14'ü gezegende neler olduğunu öğrenmek için Failsafe ile iş birliği yapmaya teşvik eder. Perde 2, Saint-14'ün Conductor olarak bilinen gizemli bir kötü adamla karşılaştığını gördüğü Perde 1'in sonundaki ifşaların ardından hikayeyi sürdürecek.


Bungie'nin Twitch'teki son geliştirici canlı yayını, Destiny 2 Episode: Echoes Act 2'nin 16 Temmuz'da üç yeni Battlegrounds etkinliği, yeni teçhizat ve eser avantajları ve Solstice gibi sınırlı süreli etkinliklerle başlayacağını açıkladı. Bu Battleground etkinliklerinde oyuncular, gezegendeki büyük bir kuyudan boşaltılan Vex radyolaryasının hareketini takip ederken Nessus'un derinliklerine dalacaklar. Boşaltılan kuyu, Muhafızların gezegenin merkezine doğru keşfedecekleri Nessus'ta yeni bir alanı ortaya çıkarıyor. Yeni Battleground etkinliklerini oynarken oyuncular, Şahit'in yenilgisinden sonra kalan güç boşluğundan faydalanmaya ve Echo'yu kendileri için almaya istekli Düşmüş ordularıyla karşılaşacaklar. Destiny 2 anlatı yönetmeni Alison Luhrs, oyuncuların Vex'in Act 2'nin hikayesi boyunca garip davranış değişiklikleri geçirmeye devam ettiğini göreceklerini belirtiyor.


Destiny 2 Bölüm: Echoes 2. Perde 16 Temmuz'da Başlıyor  • Yeni içerik:

  • Üç yeni Battlegrounds Etkinliği

  • Abberant Action yan silahı ve Corrasion darbeli tüfeği de dahil olmak üzere birden fazla yeni silah

  • Tekrarlanan Mükemmel Paradox av tüfeği

  • Beş yeni eser avantajı ve yeni eklenen bir avantaj satırı

  • Gündönümü 2024 sınırlı süreli etkinlik


Echoes Act 2'nin hikayesi ve Battleground aktivitelerinin yanı sıra, Destiny 2 oyuncuları Abberant Action yan silahı ve Corrasion darbeli tüfeği gibi yeni efsanevi silahlara erişebilecek. Saint-14'ün imzası olan Perfect Paradox pompalı tüfeği , Season of Dawn'dan birkaç tekrarlanmış silahla birlikte geri dönecek. Dahası, Anti-Barrier Sniper Rifle, Authorized Mods: Scavenger, Incendiary Rifle Rounds, Solar Fumination ve Sniper's Mediation dahil olmak üzere yeni bir eser avantajı sırası mevcut olacak. Bungie ayrıca Dead Man's Tale Exotic silahı da dahil olmak üzere Tex Mechanica keşif tüfeklerinin Echoes Act 2'de PvE'de %30 hasar artışı alacağını doğruladı.

Bungie'ye göre yıllık Solstice etkinliği Echoes Act 2 sırasında başlayacak ve yakında daha fazla ayrıntı açıklanacak. Bu yılki Solstice Warlock, Titan ve Hunter zırhları için yeni konsept çizimi canlı yayın sırasında gösterildi.

Son olarak, Bungie Echoes'un 2. ve 3. Perdesinin haftalık hikaye vuruşlarına sahip olmaya devam edeceğini doğruladı. Destiny 2 Episode 2: Revenant'ta , her Perdenin tüm hikayesi haftalık hikaye sürümleri yerine, piyasaya sürüldüğü anda oynanabilir olacak. Echoes 1. Perde'den gelen oyuncu geri bildirimleri, Bungie ekibini Revenant için bu büyük hikaye değişikliğini yapmaya yöneltti, çünkü 1. Perde'de hikaye temposu oyuncular için önemli bir çekişme noktasıydı.

0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page