top of page

Şanslı Palworld Oyuncusu Son Derece Nadir Şematik Buldu

Şanslı bir oyuncu, Palworld'de Alpha Pals'ı ararken oyundaki elde edilmesi en zor şemalardan birine rastladı.  • Palworld'deki efsanevi şemalar son derece nadir düşen öğelerdir ve genellikle yalnızca belirli Alpha Pal'leri yenerek elde edilebilir.

  • Bazı oyuncuların, düşük düşme oranları nedeniyle tek bir Efsanevi şema elde etmek için aynı boss ile birden çok kez karşılaşmaları gerekebilir.

  • Glass-Neck-5929'un ilk denemede iki Efsanevi Saldırı Tüfeği 4 şemasını şanslı bir şekilde bulması Palworld'de nadir ve şanslı bir olaydır.


Şanslı bir oyuncunun son derece nadir Efsanevi Taarruz Tüfeği 4 şemasını elde ettiğinde öğrendiği gibi, Palworld'de en iyi şemaları bulmak bir şans meselesi olabilir. Bulgu hakkında paylaşım yaptıktan sonra, Palworld'deki şematik düşüşlerin nadirliğine ilişkin birçok yorum aldılar .


Şemalar, oyuncuların Palworld'de gelişmiş silahlar oluşturmasına olanak tanır . Nadir şemaları elde etmek, genellikle belirli bir Alpha Pal'ı yakalayarak veya yenerek tek bir düşürme yöntemine sahip olmaları nedeniyle zordur. Diğer şemalar sandıklarda bulunabilirken, Efsanevi şemalar Alpha Pals'a özel ganimet damlalarıdır. Üstelik bu planların görünme oranları çok düşük, bu da bazı oyuncuların öğeyi almak için aynı patronla birden çok kez karşılaşmasına neden oluyor.


Reddit kullanıcısı Glass-Neck-5929, mod kullanmadan, r/Palworld alt dizininde, oyundaki en nadir şemalardan biri olan Efsanevi Taarruz Tüfeği 4 şemasının bir değil iki kopyasını elde ettiklerini paylaştı. Şematik, oyuncuların Palworld'deki en güçlü silahlardan birini oluşturmasına olanak tanıyor , ancak bu yalnızca oyunun mayın şaftlarından birinde bulunan Alpha Blazamut'tan elde edilebiliyor. Glass-Neck-5929 sadece eşyanın iki kopyasını almakla kalmadı, aynı zamanda Alpha Pal'a karşı yapılan ilk savaştan sonra şemalar da düştü.


Palworld'de Efsanevi Şematik Bulundu


Glass-Neck-5929, gönderisinde öğeler için düşme oranı ayarının maksimumda olduğunu ve nadir şemaların düşme olasılığını artırdığını belirtti. Artan düşme oranına rağmen, Efsanevi Şemayı ilk denemede elde etmek son derece şanslı. Tipik olarak, oyuncuların Alpha Blazamut'un maden ocağı evine ulaşmak için Palworld'den geçmeleri , onu yakalamaları ve bazen öğeyi alma şansını ikiye katlamak için bir Et Satırı ile kesmeleri gerekecek . Çoğu zaman, plan iptal edilene kadar bu sürecin en az birkaç kez tekrarlanması gerekecektir.Efsanevi Saldırı Tüfeği Şeması 4 öğesi, Efsanevi Roketatar Şeması ile benzer oranlarda oyundaki en düşük düşme oranlarından birine sahiptir. Ekstra düşme şansı için Alpha Pals'ı katletmeden Palworld'de efsanevi şemaların peşinden gitmeye karar verenlerin önünde uzun bir yol var. Oyuncular Glass-Neck-5929 gibi şanslı olmadıkları veya düşme oranını daha da artıracak bir mod kurmadıkları sürece, tek bir plan elde etmek saatler sürebilir.


Glass-Neck-5929, Alpha Blazamut ile tek bir karşılaşmanın ardından Efsanevi Saldırı Tüfeği Şemasının iki kopyasını elde ettiği için son derece şanslıydı. Diğer oyuncular başarıyı alkışlasa da, oyundaki en nadir şemalarda bile eziyet devam ediyor.


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page