top of page

Üssünüzü Palworld'de Farklı Bir Konuma Nasıl Taşıyabilirsiniz?

Palworld'de bir üssün taşınması mümkündür ancak aynı zamanda oyuncular hareket sırasında hiçbir şey kaybetmeyeceklerinden emin olmak isterlerse potansiyel olarak sıkıcıdır.Palworld'de üssünüzü doğru yere kurmak önemli bir karar olabilir . Ancak mevcut başarınızdan memnun değilseniz üssünüzü başka bir yere taşımanız mümkündür. Bunu yapmak, daha iyi kaynaklara sahip başka bir yere veya düşmanların size ulaşmasının daha zor olacağı, biraz daha güvenli bir yere gitmenizi sağlayacaktır .


Palworld'de ikinci , hatta üçüncü bir üs inşa etmiş olabilirsiniz , ancak ilk üssünüzü başlangıç ​​noktalarından daha kullanışlı bir yere taşıyabilmek çoğu oyuncunun zaten yapmak isteyeceği bir şey olacaktır. Üssü hareket ettirmek oyuncuların tahmin edebileceğinden biraz daha karmaşıktır, bu yüzden bunu mümkün olduğunca verimli bir şekilde nasıl yapacağınızı burada bulabilirsiniz.


Üssünüzü Palworld'de TaşımaEğer üssünüzü ikinci bir üssünüz olmadan erken taşımak istiyorsanız, üssünüzü taşımanın tek bir yolu var. Bunu yapmak için Palbox'ınıza yaklaşın ve yapım modu altında " Sökme Modu "nu seçin. Bu, Üssün dışına yerleştirilemeyen tüm yapıları kaldıracak, bu da bu kaynakları size geri verecek ve üssün çalışan tüm Dostlarını tekrar depoya koyacaktır. Bu aynı zamanda muhtemelen üzerinize aşırı yük bindirecek ve sizi bazı kaynakları geride bırakmaya zorlayacaktır.


Üssünüzü yerleştirmek istediğiniz yeni noktaya gidin ve bir Palbox'ı yeniden inşa edin . Ardından, üssünüzde çalışmak üzere bazı Dostlarınızı yeniden serbest bırakabilir ve geri aldığınız kaynakları yeniden inşa etmek için kullanabilirsiniz. Dostlarınızın aklı başında ve mutlu kalması için öncelikle Yem Kutusu ve Yatak gibi ihtiyaçları koyduğunuzdan emin olun . Bu aynı zamanda, eğer bazılarının yükünü hafifletmeniz gerekiyorsa, malzemelerinizi kurtarmak için üssü terk ettiğiniz yere dönmenizi de gerektirebilir. Her zaman daha fazla odun ve taş elde edebilirsiniz , bu nedenle bunları yeniden elde etmek zaman ayırmaya değmeyebilir.


İkinci bir üssünüz varsa ancak yalnızca bir temel inşa edilmişse, üsleri daha verimli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Üssünüzün taşınmasını istediğiniz noktaya gidin, ikinci bir Palbox inşa edin , toplayabildiğiniz her şeyi birkaç sandığa boşaltın ve ardından hızlı bir şekilde ilk üsse geri dönün. Artık malzemeleri ve eşyaları parçalarına ayırarak ve her şey yeni yerine ulaşana kadar aralarında hızlı seyahat ederek yeni üsse daha hızlı taşıyabilirsiniz. Daha sonra geri dönün, Palbox'ı parçalarına ayırın ve Palworld'deki yeni üs konumunuza dönün .

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page