top of page

Ölümcül Çerçevenin Yenilmesi ve Tamamlanması Ne Kadar Sürer? Fatal Frame Mask of the Lunar Eclipse

Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse'in remaster'ı nihayet yayınlandı. İşte hayranların bu korku oyununda ne kadar zaman geçirmeyi bekleyebilecekleri.


Orijinal çıkışından on beş yıl sonra, Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse, korku oyunu serisinin hayranları için merakla beklenen bir remaster ile nihayet Batı'ya geliyor . Orijinal oyun yalnızca Japonya'da piyasaya sürüldü ve yakın zamana kadar resmi bir yerelleştirme yapılmadı. Mask of the Lunar Eclipse'de gizemli bir şekilde ortadan kaybolan ve hafızalarını kaybeden birkaç kız bir kez daha bir araya getirilerek 10 yıllık bir gizem yeniden hayata döndürülüyor. Oyun, piyasadaki en iyi hayatta kalma korku oyunlarından bazılarını içeren ve Japon korku filmlerinin mecazlarından ve görsellerinden büyük ölçüde etkilenen ikonik bir korku serisinin parçasıdır .

Oyun başlangıçta Nintendo Wii için piyasaya sürüldü, bu da daha sonraki hayranların oyunu yasal olarak oynamasını oldukça zorlaştırıyor, özellikle de yalnızca Japonya'da piyasaya sürülmesi nedeniyle. Yeniden düzenleme, dünya çapında PC'de ve sekizinci ve dokuzuncu nesil konsollarda mevcut olduğu için çok daha erişilebilir. Hayranların , kopyalarını ellerine geçirdikten sonra Mask of the Lunar Eclipse için ne kadar süre harcamayı bekleyebilecekleri aşağıda açıklanmıştır .


Ölümcül Çerçeveyi Yenmek Ne Kadar Sürer: Ay Tutulmasının Maskesi


Fatal Frame, piyasadaki en uzun oyun değil. Ana hikaye kampanyasını normal bir ortamda oynamak yalnızca yaklaşık 10 ila 13 saat sürer, ek yan görevleri ve isteğe bağlı içeriği tamamlamak yalnızca birkaç saat veya daha uzun sürer. Ancak bu tamamlanma süresi, oyun çok zor olmayacağından ve oyuncular seviyeleri tekrarlamak için fazla zaman harcamayacaklarından, büyük ölçüde normal ayarlara bağlıdır.

Oyunu zor veya kabus gibi bir zorlukta oynamayı seçmek, düşmanları daha fazla sağlık puanı ve daha önemli hasar çıkışı ile güçlendirir. Ek olarak, zor modda, birkaç öğe satın alınamaz ve bu da zorluğu artırır, kabus modunda ise mağazadan hiçbir öğe satın alınamaz. Bu daha zor modlar kesinlikle oyuncuya en azından birkaç saat daha oyun süresi verecektir.


Ölümcül Çerçevenin Tamamlanması Ne Kadar Sürer: Ay Tutulmasının MaskesiYaklaşık 15 saatin ötesinde, oyuncunun ana hikayeyi ve bonus yan içeriği geçmesi gerekecek, oyuncular oyunu tamamlamaya ve o gıpta ile bakılan platin kupayı almaya çalışırsa oyun süresi biraz artacaktır. Bu %100 tamamlamayı elde etmek yaklaşık beş saat kadar sürecek ve bu da tamamlama koşusu için oynatma süresini yaklaşık 20 saate getirecektir. Bu, özellikle diğer bazı oyunlarla karşılaştırıldığında, hala çok güçlü bir çalışma süresi değil, ancak önemli miktarda oyun süresi ekliyor.

Ancak, oyuncu oyunun tüm sonlarının kilidini açmak isterse oyun süresi çok daha uzun sürecektir. Mask of the Lunar Eclipse , oyunu belirli modlarda yenerek açılan iki son içerir. İlk sona oyunu herhangi bir zorlukta yenerek ulaşılırken, ikinci sona oyunu özellikle zor veya kabusta yenerek ulaşılır. İlk son teknik olarak kanon olsa da her ikisi de izlemeye değer, bu nedenle ek bir oyun, bu Japon korku esintili oyunda daha fazla zaman geçirmek için harika bir şans olabilir.


6 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page