top of page

Ölü Sim Kendilerine Başsağlığı Diliyor

The Sims 4'teki garip bir aksaklık, yakın zamanda ölen bir Sim'in, yaşayan aile üyelerine kendisi hakkında başsağlığı dilemesidir.Bir Sims 4 oyuncusu oyunda tuhaf bir aksaklık keşfeder ve ölen Sim'in yaşayan akrabalarına taziye mesajı göndermesine neden olur.

Sürekli güncellemeler ve oyuncu keşifleri nedeniyle Maxis'in oyundaki her hatayı düzeltmesi pek mümkün değil.


Bir Sims 4 oyuncusu oyunda tuhaf bir aksaklık keşfetti ve bu durum yakın zamanda ölen bir Sim'in yaşayan aile üyelerine başsağlığı dilemesine neden oldu. The Sims 4, oyunculara bir Sim'in doğumundan ölümüne kadar tüm yaşam döngüsünü anlatıyor ancak görünen o ki bu karakter veda etmeye hazır değil.


The Sims 4'ün 10. yaşına yaklaşmasıyla birlikte oyuncular, yıllar içinde oyunda tonlarca ilginç aksaklık buldu. Bu noktada, aksaklıkların hiçbiri özellikle oyunu bozacak nitelikte değil, bu da bu hataların komik yanını görmeyi çok daha kolay hale getiriyor. Hatta bir Sims 4 hatası, bir Sim'i düşünemeyecek kadar fakir olmakla suçladı ki bu da oyunda bulunan en tuhaf sorunlardan biri. Maxis , The Sims 4'ü bugüne kadar sık ​​sık yeni içeriklerle güncellemeye devam etse de geliştiricinin oyundaki her sorunu çözebilmesi pek mümkün değil.


Reddit kullanıcısı IrisCore15, bu tuhaf hatayı çevrimiçi olarak Sims 4 topluluğuyla paylaştı ve yakın zamanda ayrılan Sim'in yaşayan aile üyelerine başsağlığı dilemek için mesaj attığını gösterdi. Konu başlığındaki bir kullanıcı konu hakkında şaka yaparak Sim'i "insanları memnun edecek en iyi şey" olarak nitelendirdi. IrisCore15'e göre mesajlar bununla bitmedi; Sim ayrıca yaslı annelerinden flört tavsiyesi almak için mesaj göndermeye devam ediyor. Bunların temel oyun hayaletleri olup olmadığı veya bir genişletmeden veya Sims 4 modundan etkilenip etkilenmedikleri açık değil ; bu da hayaletlerin oyunda nasıl davrandığını etkileyebilir.


The Sims 4'te Mezarın Ötesinden Taziye Gönderimi


The Sims 4'teki Hayaletler uzun zamandır temel bir konu haline geldi ve oyunculara en sevdikleri karakterler öldükten sonra da onlarla etkileşime devam edebilmeleri için bir yol sunuyor. Bu bağlamda, oyunculara önceki Sim'lerini uzun vadeli bir kayıt dosyasında hatırlatan çeşitli etkileşimler amaçlanmaktadır. Bununla birlikte, ölü bir Sim'in yaşayan akrabalarına mesaj göndermeye devam etmesi, hiçbir şekilde Maxis'in amaçladığı bir özellik değildir.The Sims 4'ün yaşıyla birlikte bazı oyuncuların serinin geleceğine bakmaları doğaldır. EA ve Maxis, The Sims 5'in olasılığı konusunda nispeten sessiz kaldı ve yaklaşmakta olan Project Rene'nin oyuncuların beklediği oyun olabileceğine inanılıyor . Geçtiğimiz günlerde The Sims 5'in haritası sızdırıldı ancak bu gibi durumlarda bu şeylerin değişebileceğini unutmamak gerekiyor. Maxis'in The Sims 5'i ne zaman ortaya çıkaracağı henüz bilinmiyor , ancak topluluktaki genel düşüncenin bunun çok gecikmiş olduğu yönünde olduğu rahatlıkla söylenebilir.


3 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page