top of page

Çok İstenilen Özellik Sonunda Stardew Valley'e Geliyor

Stardew Valley'in yaratıcısı, Güncelleme 1.6'da getirilen değişikliklere ek olarak, sonunda çok istenen bir özelliği getirecek başka bir yama daha ortaya koyuyor.

Stardew Valley Güncelleme 1.6'daki büyük içerik değişikliklerine ek olarak , Yama 1.6.3, sonunda oyuncuların bir araç yükseltilirken Clint'in mağazasına ve coğrafi kod işlemesine erişmesine olanak tanıyacak. Stardew Valley Patch 1.6.2 zaten yayınlandı ve yaratıcı Eric "ConcernedApe" Barone hızla daha fazla güncellemeyi kullanıma sunuyor.

İlk olarak 2016'da piyasaya sürülen Stardew Valley , oyuncuların Pelican Town kırsalında ilginç bir hayatın tadını çıkarırken çiftçilik, balıkçılık, madencilik ve daha fazlasını içeren bir yaşam simülasyonu oyunudur. Hayranlar, sağlıklı hikaye anlatımı ve ilişkilendirilebilir karakterleri nedeniyle oyuna hayran kaldı ve 1.6 Güncellemesi, bağımsız oyun için bugüne kadarki en büyük yama oldu. Oyuncular hala yeni içeriği ilk kez deneyimliyorken, çoğu kişi artık çok istenen bir özelliğin nihayet Stardew Valley'e eklenmesinden heyecan duyuyor .



ConcernedApe, 1.6.3 Yamasının sonunda Stardew Valley oyuncularının malzeme satın almasına ve araçları yükseltilirken jeodezlerinin Clint tarafından işlenmesine olanak tanıyacağını açıkladı . Stardew Valley'deki alet yükseltmeleri, ilerlemenin ve daha büyük ve daha iyi bir çiftlik inşa etmenin anahtarıdır, ancak bu aletleri geliştirmek için gereken zaman genellikle büyük bir sıkıntıydı. Önceden, demirci Clint bir alet yükseltmesi üzerinde çalışıyorsa, oyuncular kömür ve diğer malzemeleri satın almak için onun dükkanına erişemiyor ve ayrıca değerli jeodezlerini işleyemiyorlardı. Bu, oyuncuları jeodezleri tutmaya, envanterlerini veya depolama sandıklarını tıkamaya zorladı ve bazı oyuncuları, demirciden anahtar malzemeleri satın almaya çaresizce ihtiyaç duymaları durumunda zor durumda bıraktı. 1.6.3 Yaması ile hayranlar nihayet Clint'in diğer hizmetlerine erişimlerini kaybetmeden araçlarını yükseltebilecekler.


Stardew Valley Güncellemesi 1.6'daki Yeni İçerik

1.6 Güncellemesi, Stardew Valley'e çok sayıda yeni içeriğin yanı sıra çeşitli yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri ekledi. Eklemelerden bazıları arasında 100'den fazla yeni diyalog dizisi, NPC'ler için sezonluk kıyafetler, evcil hayvanlar için giyilebilir şapkalar, içilebilir mayonez ve jöleler, zanaatkar ürünlerde iyileştirmeler ve yeni oyun sonu içeriği yer alıyor. Büyük güncelleme, Stardew Valley oyuncu sayısında büyük bir artışa yol açarak oyunun önceki eşzamanlı oyuncu sayısını kırdı. Hayranlar, ConcernedApe'i Güncelleme 1.6 ile ilgili sorunları çözmek için birden fazla yamayı hızlı bir şekilde yayınlamasının yanı sıra, Clint'in operasyonlarındaki değişiklik gibi hayranların talep ettiği özellikleri içermesi nedeniyle övdü. ConcernedApe, hayranlara başka bir hata veya sorunun ortaya çıkması durumunda daha fazla yamanın yolda olacağına dair güvence verdi.


Stardew Valley, tüm zamanların en sevilen ve başarılı bağımsız oyunlarından biri olarak kendisini sağlam bir şekilde kanıtladı; pek çok kişi oyunun artık hayat simülasyonu türüyle eşanlamlı olduğunu düşünüyor. NPC iyileştirmelerinden yeni Meadowlands Çiftlik türüne kadar Stardew Valley , oyuncuların keyif alabileceği heyecan verici içerikler sunmaya devam ediyor.



7 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires