top of page

Çevrimdışı Modda Last Epoch Nasıl Oynanır?

Last Epoch'u internet bağlantısı olmadan oynamak istediyseniz, bunu nasıl yapabileceğinizi burada bulabilirsiniz.İnternet bağlantınız zayıfsa veya işleri kolaylaştırmak istiyorsanız, bunu yapmanın çevrimdışı oyun oynamaktan daha iyi bir yolu yoktur . Birçok popüler oyun sürekli bir çevrimiçi bağlantı gerektirir, ancak durum her zaman böyle değildir. Last Epoch, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynamayı destekleyen böyle bir oyundur.


Oyuncular erken erişim sırasında Last Epoch'u çevrimdışı oynayamasa da artık mümkün. Oyunun çevrimdışı modu, oyuncuların eşya kaybetme veya sıfırdan başlama endişesi duymadan oynamaya devam etmelerine olanak tanır. Bunu akılda tutarak, bu kılavuz diğer yararlı bilgilerin yanı sıra Last Epoch'u çevrimdışı oynama hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsayacaktır .


Last Epoch'u Çevrimdışı Modda Oynamak


Last Epoch'u çevrimdışı olarak iki şekilde oynayabilirsiniz ancak bunu yapmadan önce oyununuzun güncel olduğundan emin olun. Bu sorun halledildikten sonra çevrimdışı oynamak için iki seçenekten birini seçebilirsiniz:


1. Oyunu Steam Üzerinden Çevrimdışı Modda BaşlatınLast Epoch'u Steam'de başlattığınızda , çevrimdışı veya çevrimiçi oynama arasında seçim yapabilirsiniz. Çevrimdışı oynamayı seçerseniz oturum açma işleminden kaçınabilirsiniz ancak bu aynı zamanda oyunu yeniden başlatana ve çevrimiçi oynamayı seçene kadar çevrimdışı oynamaya devam edeceğiniz anlamına da gelir.


2. Oyun İçi Çevrimdışı Modu DeğiştirLast Epoch'ta her zaman çevrimdışı ve çevrimiçi modlar arasında geçiş yapma seçeneğine sahip olmak istiyorsanız bunun bir yolu var. İnternet bağlantınızın aktif olduğundan emin olarak oyunu başlatın ve karakter seçme ekranına gidin. Ekranın sol üst tarafındaki çevrimdışı mod geçişini bulun.


Çevrimdışı moda geçtiğinizde çevrimdışı karakterler listenize erişebilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde, bu rotayı kullanarak çevrimdışı olmayı tercih ederseniz arkadaşlarınızla konuşmak için oyun içi sohbeti kullanmaya devam edebilirsiniz , ancak elbette yalnızca internet bağlantınız aktif kaldığı sürece.


Neden Last Epoch'u Çevrimdışı Oynamalısınız?Çevrimdışı oynamanın en büyük nedenlerinden biri, zayıf bir internet bağlantısıyla karşı karşıya olmanızdır. Bu sizin için sorun değilse, çevrimdışı oynarken serbestçe duraklatma yeteneği sizi bu modu denemeye ikna edebilir. Ancak arkadaşlarınızla oynama fırsatını kaçıracaksınız ancak her mod için farklı bir karakter oluşturarak bu sorunu çözebilir ve böylece her iki dünyanın da en iyisini deneyimleyebilirsiniz.


17 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires