top of page

Biz Birer Fantaksik'İZ

İnsanların Hayal Gücünü Kullanmasını ve interaktif olarak bunun keyfini çıkartmanızı hedefliyoruz.

Kurgu dünyalarından, kitaplardan, mangalardan, doğa üstü yeteneği olan kahramanların filmlerinden çıkmış gibi hissetmek, bunu yaşamak ve sizlere de bu keyfi yaşatmak sitemizin temel amacıdır.

Bünyemizde hazırlanan çizim satışları, kitap satışları ve abonelik usulüyle sizlere sunulan hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Ayrıca siz de bu konuda yetenekliyseniz ve kendinize bir şans vermek istiyorsanız sitemize katılıp, bize ulaşarak kitaplarınızın yayınlanmasını, çizimlerinizin satışını sağlayabilirsiniz. 

Neyi Amaçlıyoruz

Başarı

Başarımızı sizlerle paylaşıp, kurgu dünyalarınıza ve kitaplarınıza sıkı sıkıya sarılarak gerçekleştirmeniz bizim için önemli

Yaratıcılık

Dünyaca ünlü yaratıcı fikirlere karşı bizlerin de ürettiği fikirlerle, projelerle sitemizde yaratıcı örnekler bulup bunun gelişimine katkı sağlayabileceksiniz.

Paylaşım

Bizlerin ürettiği kurgu dünyalar, çizimler, donanımlar dışında sizlerin de sizemizde kendinizi göstermek için yaratıcı fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Kurucu

Sizinle

Başarı İçin Hedefimiz

Türkiye'den çıkacak eşsiz kurgu dünyalarının, manga eserlerin, çizim sanatıyla oyunlara, dizilere, filmlere ve animasyonlara hizmet verenler için yaratıcılıklarını tetikleyip geliştirecek kuruluş hedefimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bize Eşlik Etmek İster Misiniz?

Eğer siz de bize eşlik etmek isterseniz, bize ulaşabilirsiniz. Yazdığınız bir kitap ya da paylaşmak, hayata geçirmek fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 

bottom of page